Connect with Us

Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendimin

Showbizz

Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendimin

Publikuar

-

Pas ndarjes nga Ledjana/ Ky është personi që po i qëndron më afër Mevlanit

Teksa të gjithë mendonin se Mevlani dhe Ledjana i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, dyshja vërteton të kundërtën.

Ledjana ka publikuar një video në Instastory ku shihet me Mevlanin, duke hedhur poshtë të gjitha lajmet që po qarkullojnë së fundi për ta.

“Nëse folin për mu, bonju bonju t’fala”, dëgjohet në sfond kënga e 2 Ton, “Boni t’fala”.

LEXO EDHE:  “Ishte e stisur”/ Albi Nako sqaron si qëndron e vërteta me konkurrenten: E njoh prej 20 vitesh

Mesa duket dyshja i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet apo keqkuptimet që kanë patur mes tyre dhe janë bashkë.

Për më tepër shihni videon./ CNA.al

 

Po i dalin të vërtetat sheshit?/ Ledjana bën veprimin e papritur
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana tregon pendesën për ndarjen nga Mevlani

Publikuar

-

Nga

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana tregon pendesën për ndarjen nga Mevlani

Ledjana Prenga është folur shumë për lidhjen e saj me Mevlan Shabën. Dy konkurentët kanë bërë me dije se kanë marrë vendimin për tu ndarë pak kohë më parë.

Mirëpo, të dy shihen që shpesh herë i dedikojnë thënie apo këngë njëri tjetrit në rrjetet sociale.

Së fundmi Ledjana ka personalizuar një kasë telefoni ku shkruan “Kur më pyesin cila është pika jote e dobët, mendja më shkon menjëherë tek ti”. Sipër kësaj video ajo ka vendosur këngën e Dafina Zeqirit “pa ty krejt shpirti mu ka thy”./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më bombastike e Playboy/ Fotot më mahnitëse të Lindsey Pelas

Publikuar

-

Nga

Lindsey Pelas është një nga modelet më të nxehta të revistës së famshme Playboy. Ajo numëron plot 8.5 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Modelja me forma bombastike që i ndan në rrjetet sociale, ku I ccmend të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

LEXO EDHE:  E quajti Trumpin mik/ Vasili nxjerr videon e Ramës: Shikoni çfarë deklaronte i “paftyri” 5 vite më parë

LEXO EDHE:  “Kjo është videoja më e turpshme”/ Enca fansave: Mos më gjykoni

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlanit nuk i ndahet shpirti nga Ledjana/ Ja çfarë ka bërë këtë herë

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët e Përputhen më të pqlëyer nga publiku. Ai është folur shumë për lidhjen e tij me Ledjana Prengën. Së funmi dyshja ka deklaruar se i kanë dhënë fund mardhënies së bashku, por kunjat nuk I lënë rehat për njëri tjetrin.

Duket sikur vazhdojnë akoma të ndjejnë për gjëri tjetërin por krenari apo diçka tjetër i pengon të jenë bashk.

LEXO EDHE:  “Kjo është videoja më e turpshme”/ Enca fansave: Mos më gjykoni

LEXO EDHE:  Brataj në ‘reportazhin’ e Ramës/ Ironizon mjeku: U bëra xheloz për drejtorin ‘hero’

Në një postim në rrjetet sociale Mevlani ka publikuar një foto ku krahah saj ka vendosur një thënie që është e dukshme kujt I dedikohet.

Cdo femer qe eshté lenduar nje here, I quan meshkujt mashtrusa, Sepse ajo qe ja din vleren mashkullit nuk ndahet kurr prej tij”, ka shkruar Mevlani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE