Connect with Us

Plas mes Andit dhe Jasminës: Njeriu i fundit që doja t’i hiqja maskën publikisht

Showbizz

Plas mes Andit dhe Jasminës: Njeriu i fundit që doja t’i hiqja maskën publikisht

Publikuar

-

Plas mes Andit dhe Jasminës: Njeriu i fundit që doja t’i hiqja maskën publikisht

Jasmina dhe Andi janë dy prej personazheve më të komentuar dhe të pëlqyer nga publiku shqiptar.

Pak javë më parë ata dolën nga emisioni dhe ashtu siç tregonin në postimet në rrjetet sociale duket se gjithçka po shkonte mirë mes tyre.

Por nuk është kështu. Së fundi Jasmina ka shpërthyer në një status në rrjetet sociale ku tregon se Andi nuk është ai mashkulli i dashuruar që dukej në Përputhen.

LEXO EDHE:  Përgjaket Borshi/Kush është 31-vjeçari që u masakrua me thikë në mesnatë?

Ajo ka publikuar një foto ku shihet Andi në shoqërinë e këngëtares Diona Fona në xhirimet e klipit të ri të këngëtares.

“Njeriu i fundit që do doja t’ia hiqja maskën publikisht por si fillim ai s’duhej të kishte maskë me mua”, ka shrkuar Jasmina ndër të tjera. Ndërsa ka një lutje për të gjithë ndjekësit të mos i bëjnë më tag në videot ku shfaqet me Andin./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bomba” amerikane lë pa fjalë 229 milionë ndjekësit e saj/ Fotot më “hot” të Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi në botë. Bëhet fjalë për bombën amerikane, Kim Kardashian.

Kim ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar me bikini minimaliste.

41 vjeçarja ka treguar linjat e saj bombastike duke mahnitur me fizikun e saj 229 milionë ndjekësit e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më “hot” të “bombës” amerikane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Si dy pika ujë”/ Sindi prezanton motrën e saj

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet e Përputhen, e cila ka tërhequr shumë vëmendjen kur ishte pjesë e emisionit.

Ajo është përfshirë në shumë debate me konkurrentë të tjerë dhe në fund vendosi të dilte vetëm nga emisioni .

Pas daljes, Sindi është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh momente nga përditshëmria e saj.

Por së fundi ka vendosur të prezantojë me ndjekëist një person shumë të rëndësishëm për të, motrën e saj Flavia Loci.

LEXO EDHE:  Pas ndarjes së bujshme/Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari fotografohen bashkë në rrugët e Tiranës

LEXO EDHE:  “Degjenerimi ka kaluar kufijtë”/ Elgit Doda i bën thirrje kryeministrit

Gjëja e parë që vihet re është ngjashmëria e madhe me Sindin, madje shumë prej ndjekësve e kanë ngatërruar me të.

“Për të gjithë ju që menduat se isha unë. E di, ngjajmë shumë po ajo është një ndër yjet e mi të bukur, Flavia Loci”, shkruan Sindi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

Pas pritjes në Shkodër, destinacioni i radhës së Përputhen është Pogradeci.  Ish konkurrentët e Përputhen kanë ndaluar në Pogradec ku janë pritur nga dhjetëra njerëz.

Pranë fugonit ku ndodhen ish konkurrentët shihen shumë njerëz të cilët kërkojnë të takojnë dhe të fotografohen me ta.

Disa nga ish konkurrentët që i janë bashkuar tureve të realizuar deri më tani janë, Mevlan Shaba, Rinian Leka, Atdhe Xharavina, Jasmin Kadriu, Sara Malaj, Antonela Berisha.

LEXO EDHE:  Atdheu i flet në vesh për fantazitë seksuale/ Ja reagimi i Antonelës

LEXO EDHE:  Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendimin

Grupit i janë bashkangjitur dhe moderatorja Bora Zemanit, autorja e programit Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE