Connect with Us

Del fotoja e çiftit që iu bë atentat në Elbasan/ Gruaja mori plumb në dorë

Kronika

Del fotoja e çiftit që iu bë atentat në Elbasan/ Gruaja mori plumb në dorë

Publikuar

-

Është zbuluar fotoja e çiftit që ju bë atentat sonte në Elbasan.

Në foto janë Everest Çaka, i cili sot u ekzekutua bashkë me gruan e tij, Silvana Çaka, e cila mbeti e plagosur në dorë.

Everest Çaka më parë njihej si Ibrahim Çaka dhe ka qenë i akuzuar për vrasjen e Gëzim Alikajt në 2010, pasi vëllai i këtij të fundit i ekzekutoi vëllanë në Spanjë.

LEXO EDHE:  Dyshohet se janë vetëhelmuar/ Çfarë thanë prindërit e çiftit fatkeq nga Librazhdi

Po ashtu disa muaj më parë, në vitin 2020, Çakës iu vra kushëriri, Arjan Spahiu në Belgjikë me 8 plumba.

Image

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Shkrumbohet nga flakët makina në dalje të tunelit të Elbasanit

Publikuar

-

Nga

Video/ Shkrumbohet nga flakët makina në dalje të tunelit të Elbasanit

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në dalje të tunelit Elbasan-Tiranë.

Në momentin që është përfshirë nga flakët makina ka qenë në lëvizje.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit të shkaktuar që ka përfshirë automjetin.

LEXO TE PLOTE

Kronika

Sherr për pronën/ Qëllohet me lopatë në kokë zyrtari i bashkisë

Publikuar

-

Nga

Sherr për pronën/ Qëllohet me lopatë në kokë drejtori i Shërbimeve Publike në Gjirokastër

Një konflikt për motive pronësie ka degraduar në dhunë fizike në Gjirokastër.

Mësohet se Seit Rondo drejtori i Shërbimeve Publike është konfliktuar me Kujtim Bashen për motive pronësie teksa sherri ka agravuar në dhunë fizike.

Rondo ka marrë plagë në kokë pasi është qëlluar me lopatë dhe ndodhet ne Spitalin Rajonal Omer Nishani.

LEXO EDHE:  Tjetër i infektuar në radhët e policisë/ Konfirmohet me koronavirus një punonjës në Elbasan

LEXO EDHE:  E rëndë në Elbasan/ Gjendet i pajetë një burrë në breg të lumit Shkumbin

Ndërkohë policia ka shoqëruar Kujtim Bashën në komisariatin  e Gjirokastrës.

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksident i rëndë në Shkodër-Koplik/ Përplasen dy makina

Publikuar

-

Nga

Aksident i rëndë në Shkodër-Koplik/ Përplasen dy makina

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik.

Mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra tjetrën, dhe për pasojë të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur.

Paraprakisht dyshohet se shkak për përplasjen e dy mjeteve ka qenë shpejtësia e lartë me të cilën po udhëtonin, ndërsa nuk dihen ende identitetet e personave që kanë mbetur të plagosur./CNA.al

LEXO TE PLOTE