Connect with Us

“Avash se po na puth te buza”/ Ja kush po e “ngushëllon” Mevlanin pas ikjes së Ledjanës

Showbizz

“Avash se po na puth te buza”/ Ja kush po e “ngushëllon” Mevlanin pas ikjes së Ledjanës

Publikuar

-

“Bëni mashkullin për vete me tru jo me trup”/ Me kë e ka Mevlani?

Pas ikjes së Ledjanës nga Përputhen, në puntatën e kaluar, Mevlani u shpreh se nuk donte që lidhja e tyre të përfundonte në këtë mënyrë.

Megjithatë ende nuk dihet se çfarë do të ndodhë me dyshen dhe si qëndron e vërteta e lidhjes së tyre.

Ndërkohë nga ana tjetër në rrjetet sociale, Mevlani është shumë aktiv. Së fundi është shfaqur në krah të disa vajzave, ku mes tyre është edhe Ana Lleshi, ish konkurrente e Pëpruthen. Nuk e dimë ende se çfarë po krudisin, por si Mevlani dhe Ana po merren muzikë.

LEXO EDHE:  “Po të isha e virgjër…”/ Moderatorja flet për komentet negative që merr në rrjetet sociale

Mos ndoshta po bëjnë një bashkëpunim me njëri-tjetrin?/ CNA.al

 

“Ka për ta paguar shtrenjtë”/ Ledjana largohet nga  Përputhen
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Bjondia më e zjarrtë/ Sommer Ray, modelja me të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

Sommer Ray është një nga modelet më seksi të fitnessit.

Me fotot që ajo poston dhe format e saj bombastike çmend fansat që e ndjekin në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja bjonde Sommer Ray numëron mbi 26.5 milionë ndjekës në Instagram ku i mahnit të gjithë  me fotot e saj provokuese.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto-Ledjana bën ndryshimin drastik në pamjen e saj/ Shihni si duket

Publikuar

-

Nga

Ledjana tregon ndryshimin drastik në pamjen e saj/ Shihni si duket tani

Ledjana Prenga është një prej konkurenteve më të komentuara të Pëputhen. Ajo është përfolur shumë për lidhjen dhe pëlqimin e saj për Mevlanin.

Së fundmi Ledjana ka hedhur një pyetësor për fansat e saj. Një ndër pyetjet që i është drejtuar ka të bëjë më pamjen e sajë të jashtme.

“A i ke shfy buzët, se tani më duket ngjan më bukur”?

LEXO EDHE:  “Po të isha e virgjër…”/ Moderatorja flet për komentet negative që merr në rrjetet sociale
LEXO EDHE:  Ledjana zbulon “sekretin”/ Nuk e shoh veten në asnjë puntatë

Po- është përgjigjur Ledjana.

Ky ndryshim ka bërë që ajo të duket akoma më bukur dhe më natyrale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Të pasme bombastike/ Njihuni me modelen meksikane që po çmend rrjetin

Publikuar

-

Nga

Yanet Garcia është një modele, një aktore dhe një yll televizioni shumë i suksesshëm. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram rreth 13.8 milionë.

Bukuroshja meksikane është bërë e famshme për të pasmet e saj fantastike.

Garcia ka foto të ndryshme ku reklamon bikini të firmave të ndryshme dhe ka një numër të madh pëlqimesh.

LEXO EDHE:  Melisa e quajti false/ Lediana i kundërpërgjigjet ashpër

LEXO EDHE:  “Ma rrëmbeu, më tha nuk më ha k…”/ Antonela tregon çfarë ndodhi në momentin e puthjes me Atdheun

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE