Connect with Us

“Unë përdor photoshop?”/ Ana Kauri iu përgjigjet kritikëve

Showbizz

“Unë përdor photoshop?”/ Ana Kauri iu përgjigjet kritikëve

Publikuar

-

“Unë përdor photoshop?”/ Ana Kauri iu përgjigjet kritikëve

Ana Kauri është një nga vajzat më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit. Bukuroshja ka treguar se është pa komplekse duke zbuluar ndërhyrjet estetike që ka bërë në fytyrë.

Së fundi në një foto të publikuar në rrjetet sociale ajo ka treguar se është akuzuar nga ndjekësit për photoshop.

Ana iu është përgjigjur të gjithëve me një video në Instastory, ku tregon se ajo nuk përdor photoshop.

LEXO EDHE:  Përse 58,200 njerëz pëlqyen foton që bëri modelja para dasmës?

Përshëndetje miq, po shikoja pak komentet në foton time të fundit që kam postuiar dhe po më akuzonit për photoshop. Unë photoshop? Si ka mundësi thashë? Unë kam përdorur vetëm efektin e kamerës që është për ta larguar sa më shumë objektin ose për ta afruar. Gjithsesi do iu dërgoj një video dhe ta mësoni dhe ju”, është shprehur Ana Kauri./ CNA.al

Pas Fationit/ Ana thumbon Andin pas deklaratës
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Video – Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

Publikuar

-

Nga

Video - Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

Arjon Luli është një nga ish-konkurentët e emisionit të dashurisë “Përputhen” që ka bërë lëmsh rrjetin.

Pas fotos në shtrat me Ana Lleshin, një nga ish-konkurentet e emisionit, ai doli nga “Përputhen” dhe tashmë është në një lidhje me Serena Sulën.

Dyshja shpeshherë marrin vëmendjen e mediave rozë me fotot, videot apo me deklaratat që bëjnë, ndërsa kemi parë që nuk përmbahen aspak me fjalorin dhe janë shumë ekstravagantë.

Prej disa javësh ata kanë shkuar me pushime dhe sot janë larguar nga turmat e njerëzve. Arjoni ka treguar për fansat se sot kanë shkuar në një nga plazhet jo shumë të eksploruara të Shqipërisë.

LEXO EDHE:  Khloe Kardashian dështon përsëri/Përdor photoshop tek foto me vajzën

LEXO EDHE:  PD akuzon PS për akte dhune në Sukth

Duke përfituar nga vendi në të cilin ndodhen, Arjoni dhe Serena kanë vendosur që të bëjnë plazh nudo dhe këtë e kanë treguar për ndjekësit me një video në Instastory.

U mërzitëm nëpër çadra”, shkruan ish-konkurenti i “Përputhen”, duke sjellë një lumë reagimesh./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U nda nga Mevlani/ Ledjana habit me deklaratën për dashurinë

Publikuar

-

Nga

U nda nga Mevlani/ Ledjana habit me deklaratën për dashurinë

Ledjana Prenga, ish-konkurentja e emisionit të dashurisë “Përputhen” prej disa muajsh është në qendër të mediave rozë për njohjen që ajo pati me një nga konkurentët e programit, Mevlanin.

Pas daljes nga programi dyshja deklaruan se janë ndarë, ndërsa herë pas here kemi parë që ata të bëjnë deklarata për njëri-tjetrin në rrjetet sociale apo nëpër intervista.

LEXO EDHE:  Akuza të forta /Aleati-Bashës:"Keni përçarë elektoratin e PD"
LEXO EDHE:  Akuza të forta /Aleati-Bashës:”Keni përçarë elektoratin e PD”

Sot Ledjana ka habitur me një deklaratë të bërë për dashurinë. Në një status në rrjetet sociale, ajo ka publikuar një shprehje, ku vë në pah dobësinë e karakterit para dashurisë.

Dashnisë, edhe karakteri i frikësohet”, thuhet në statusin e Ledjanës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më provokuese e fitnessit/ Fotot më mahnitëse të bukuroshes së Instagramit

Publikuar

-

Nga

Sommer Ray është një nga modelet më seksi të fitnessit.Me fotot që ajo poston dhe format e saj bombastike çmend fansat që e ndjekin në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja bjonde Sommer Ray numëron mbi 26.5 milionë ndjekës në Instagram ku i mahnit të gjithë  me fotot e saj provokuese.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE