Connect with Us

U deklarua për Aristelën/ Princi: Je gjysma ime

Showbizz

U deklarua për Aristelën/ Princi: Je gjysma ime

Publikuar

-

U deklarua për Aristëlën/ Prici: Je gjysma ime

Ditën e sotme në emisionin Përputhen u transmetua takimi i Antonelës dhe Princi, ku ky i fundit është deklaruar vetëm për të në emision. Ata janë dukur shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe nuk kanë munguar as komplimentat e Princit për Aristelën. Ai u shpreh se konkurentja për të është gjysma që i mungon.  “Je e pjekur, je e bukur, je gjysma ime që më mungon”, tha Prici.

Ai bëri deklaratën më të bukur të mundshme teksa gjatë takimit të javës të kaluar, ndërsa dyshja po shikonin një film në “led wall”, gjithçka u ndërpre pasi u shfaq Princi në ekran.

LEXO EDHE:  “Mund të heq dorë nëse ti e dashuron”/ Blerimi vendos me ‘shpatulla pas muri’ Princin

“ Kam dyshimet e mia që dua të më hiqen pasi nuk e di nëse ke diçka me Blerimin apo po e bën për të më bërë mua xheloz. Nuk e shikoj dot veten me asnjë tjetër aty në emision, prandaj aty jam vetëm për ty. Dua që të kthehesh e të më përqafosh”, shprehet ai./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana i përgjigjet dedikimeve të Mevlanit

Publikuar

-

Nga

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana i përgjigjet dedikimeve të Mevlanit

Ledjana Prenga është një prej konkurenteve më të komentuara të Përputhen. Ajo është diskutuar shumë për lidhjen e saj me Mevlan Shaba.

Së fundmi dyshja ka deklaruar se romanca mes tyre ka marrë fund, por nuk ngurrojnë të “thumbojnë” njëri tjetrin në rrjetet sociale.

Mevlani shpesh herë herë hedh këngë të ndryshme të dedikuara dashurisë së shkuar por edhe Ledjana gjithashtu.

LEXO EDHE:  Video- Arrestohet konkurenti i Përputhen

LEXO EDHE:  “Po unë këtu?”/ Juli i kërkon 'llogari' Aristelës për takimin me Princin

Ajo ka hedhur një video ku shihet një zemër me shkronjën e saj të vendosur në mes ku në sfond dëgjohet kënga e këngëtarës së njohur Dafina Zeqiri Pa ty.

Këngë e cila ka në tekst: Pa ty ,pa ty krejt shpirti mu ka thy.  Duket sikur në një anë Ledjana po bën konkurencë me Mevlanin duke bërë dedikime të dy me radhë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E kishte mbajtur të fshehtë/Ana bën publike lidhjen e saj, ja kush është fatlumi

Publikuar

-

Nga

Ana bën publike lidhjen e saj: Ndihem shumë e lumtur/ Ja kush është fatlumi

Ana Kauri është një nga personazhet më të heshtur në përputhen. Vazhdimisht ajo është sulmuar për mendimet e drejtëperdrejta që ajo jepte.

Në një interviste për Prive Ana ka pranuar që është në një lidhje dhe ndihet shumë e lumtur. Ajo shprehet se partneri Iisaj nuk është person publik.

Sot ana është në një lidhje e sapo krijuar pasi ka shumë nga ato persona që aludojnë që Ana ka qenë në një mardhënie në momentin që ka qenë në përputhen, është mardhënie e re. Ndihem shumë e lumtur me veten time dhe me partnerin tim. Nuk është figurë publike dhe nuk ka për tu zbuluar ndonjëherë”, u shpreh Ana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja me forma shpërthyese/ Fotot më “bombë” të Annelese Milton

Publikuar

-

Nga

Annelese Milton është një modele seksi shumë e njohur në rrjetet sociale.

Bukuroshja çmend ndjekëit me fotot ku shfaqet vetëm me të brendshme seksi.

Annelese tregon format e saj shpërthyese duke i shtuar më shumë fansa në rrjetet sociale. Pika e saj më e fortë është gjoksi të cilin e reklamon më së shumti në fotot e saj.

LEXO EDHE:  “Po unë këtu?”/ Juli i kërkon ‘llogari’ Aristelës për takimin me Princin

LEXO EDHE:  Video- Arrestohet konkurenti i Përputhen

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE