Connect with Us

Pas reagimit të Mevlanit/ Juli bën paralajmërimin: Sekretet sheshit

Showbizz

Pas reagimit të Mevlanit/ Juli bën paralajmërimin: Sekretet sheshit

Publikuar

-

Pas reagimit të Mevlanit në rrjetet sociale, ku përcjell mesazhin që “Shpresa nuk vdes kurrë “, ndjekësve iu ka tërhequr vëmendjen komenti i Julian Lalës.

Krahas fotos, Juli shkruan: “Ora 14:52 në dorë 😮 sekretet sheshit 😀”.

Nuk e dimë nëse ky është një koment me shaka apo thumbues i Julit, apo për çfarë sekretesh e ka fjalën. Kujtojmë se largimi i Ledjanës nga Përputhen është komentuar pafund në mediat rozë. Madje nuk kanë munguar as reagimet dhe akuzat nga të tjerë ish konkurrentë të Përputhen.

Pak ditë më parë Melisa hodhi akuza ndaj Ledjanës, duke aluduar se ajo ka një lidhje jashtë programit.

O zemra e vogel sa qenka lumturu qe i kam permend emrin ja se po te permend serish se me duket mi more me shaka mesazhet qe te shkruaja! Te flasesh ne telefon ke frike por te shpikesh mbi mua te pelqen! Une jam me parimin qe nese zihen 2 te rinj duhet te ngeli mes ketyre 2 te rinjve por te paftyrat nderhyjne familjen, permendin mamane dhe babane! Une personalisht u lodha me mesazhe me ty kshuqe preferoj te bej nje xhiro andej nga bukëmira! Dergoji fjalet edhe andej nga belgjika, do degjohemi shume shpejt por une jam qingji i urte qe pin 2 nena!”

LEXO EDHE:  Grekët kapërcejnë pengesën e parafundit

Ndërkohë nga ana tjetër Ledjana reagoi duke hedhur poshtë akuzat, madje duke kërcënuar se ata që po e akuzojnë padrejtësisht do ta paguajnë shumë shtrenjtë.

“Largimi im nga emisioni nuk ka te beje as me Mevlanin e as me faktin qe ju kam genjyer gjithe keto kohe. Jam akuzuar 2 here ne ate program per martese te rreme pa asnje prove, ndaj kjo eshte nje pabesi qe me eshte bere.

Po ju them vetem dicka , kushdo qe vazhdon dhe me akuzon per burrin ne Belgjike dhe thote kam bomba per Ledjanen, betohem ne Zot se sot eshte dhe dite e shenjte se ka per ta paguar shtrenjte”, shkruante Ledjana./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“A dalim prap?”/ Mevlani mesazh Ledjanës

Publikuar

-

Nga

"A dalim prap?"/ Mevlani mesazh Ledjanës

Mevlani dhe Ledjana janë dy prej personazheve më të dashur dhe të komentuar të momentit.

Dyshja vijojnë t’i dërgojnë njëri-tjetrit mesazhe nëpërmjet rrjeteve sociale.

Në Instastory Ledjana ka publikuar një foto ku shfaqet nga ambienti i punës ndërsa Mevlani ka publikuar momente nga pushimet.

Mevlani ndërkohë krahas fotos i ka dërguar një mesazh të koduar Ledjanës nëpërmjet këngës së Taynës “A jo“./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E parezistueshme/ Fotot mahnitëse të Andressa Gil me bikini

Publikuar

-

Nga

Andressa Gil është një ndër modelet më të pëlqyera të instagramit.

Ajo merret me fitness dhe ka një trup me forma perfekte. Në fotot që ajo poston nuk ngurron ti tregojë linjat trupore të cilat janë vërtet bombastike.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas 10 vitesh/ Rozana Radi merr vendimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Rozana Radi ka vendosur të rikthehet fuqishëm në muzikë. Pas shumë kohësh larg muzikës ajo do të realizojë një këngë.

Rozi ka zbuluar se pas 10 vitesh do të vijë me një këngë që do të jetë ritmike.

Këtë e ka bërë të ditur nëprmjet një posti në rrjetet sociale ku shihet në një studio muzikore duke punuar për projektin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE