Connect with Us

Pas largimit të Ledjanës/ Mevlani tregon se çfarë ka biseduar me të

Showbizz

Pas largimit të Ledjanës/ Mevlani tregon se çfarë ka biseduar me të

Publikuar

-

“Me cilin shpirt e shkruajte këngën time”/ E lënduar Ledjana reagon pas deklaratave të Mevlanit Ledjana dhe Mevlani kanë javë që nuk flasin e s’kanë asnjë komunikim me njëri-tjetrin dhe pse shumë mendonin se ata do të dilnin çift nga “Për’puthen”. Ditën e sotme i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, Mevlani konfirmoi se nuk flet më me Ledjanën dhe se nuk ndiqen as në Instagram. Më pas nuk mungoi as reagimi i Ledjanës. “Nuk ngrihet asnjëherë imazhi yt duke ulur imazhin e tjetrit, aq më pak duke u viktimizuar. Kjo është drejtësia juaj, që flisni në emision për mua dhe unë që duhet të isha prezent për t’i sqaruar gjërat nuk më fton njeri. E nëse unë paskam shkuar për famë dhe jam shtirur, pyes veten po të tjerët për çfarë? Për klikime këngësh? Me cilin shpirt e shkruajte këngën time se e vërteta është ndryshe”, shkroi Ledjana në disa postime në Instagram.

Disa ditë më parë Ledjana ka njoftuar se nuk do të jetë më pjesë e Përputhen. Ditën e sotme në emisionin Përputhen në mungesë të saj është diskutuar për shkaqet që e çuan në këtë vendim. Mevlani shprehet se ka biseduar me të por shton se  nuk e di se përse ajo ka reaguar në atë mënyrë. Ai shprehet se ka diçka në këtë  mes përderisa ajo reagon ashtu.

“Kam komunikuar vetëm nëpërmjet mesazheve. Thotë që është e mërzitur dhe dëshiron kohë. Të premten duheshin diskutuar ato tema. Nuk e di ca e ka prekur dhe është mërzitur. Nuk e di për ca është mërzitur. Nuk kemi komunikuar. Kam qenë i afër më Ledjanën dhe tani më vjen keq që pas gjithë kësaj të jetë ky përfundim.”

Realiteti tregon se është përfundim. Nuk kam dëshirë të flas kur nuk është prezente. Nuk kam luajtur me ndjenjat e saj. Ka diçka në këtë mes”, u shpreh Mevlani./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E talentuar dhe seksi/ Egli Tako publikon klipin e parë

Publikuar

-

Nga

E talentuar dhe seksi/ Egli Tako publikon klipin e parë

Egli Tako ka publikuar klipin dhe këngën e saj të parë që titullohet “Adios”. Tako i ka surprizuar të gjithë me talentin e saj.

Gjithashtu Eglin e ka lënë pa fjalë teksa shfaqet më seksi se kurrë. Një klip plot ngjyra dhe muzikë me ritme spanjolle, Tako duket se ka qëlluar në shenjë këtë verë.

LEXO EDHE:  Mevlanit nuk i ndahet shpirti nga Ledjana/ Ja çfarë ka bërë këtë herë
LEXO EDHE:  Mevlani bëhet melankolik/ Kujton episodet e para të Përputhen

Për më tepër ndiqni klipin më poshtë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO- Pas palestrës/ Kejvina Kthella tregon trupin “bombë”

Publikuar

-

Nga

VIDEO- Pas palestrës/ Kejvina Kthella tregon trupin “bombë”

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të momentit. Bukuroshja prej kohësh ka treguar se po kujdeset për trupin e saj duke ushtruar shumë fort në palestër.

Së fundi Kejvina ka treguar rezultatet, duke ekspozuar format bombë. Modelja ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shihet para pasyqrës, ndërkoqë tregon linjat perfekte.

LEXO EDHE:  Shifra marramendëse/ Zbulohet shuma e majme që kërkon Mevlani për postimet
LEXO EDHE:  VIDEO-Nuk ndalet Ledjana/ Bën ndryshimin e papritur

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas ndarjes, rrëfehet Jasmina/ “Andin e lashë me një mesazh”

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes, rrëfehet Jasmina/ "Andin e lashë me një mesazh"

Andi dhe Jasmina i dhanë fund marrëdhënies së tyre pasi vendosën të dilnin nga emisioni për të vazhduar njohjen e tyre jashtë.

E ftuar në Top Arena me Antonelën, ajo ka rrëfyer se marrëdhënia me të ishte toksike. Ndër të tjera tregon se Andi vendosi të ndërpriste lidhjen duke i bërë thjesht një “bllok”.

Jasmina shton se Andi nuk i mungon aspak dhe se e ka lënë me një mesazh.

Andi nuk më mungon fare. Ka qenë marrëdhënie toksike nga të dy. Gabimi im është që i kam mëshuar shumë një situatë të caktuar. Kisha të drejtë për çdo argument qoftë i ekzagjeruar apo jo. Unë e marr vëmendjen duke u ‘grricur’ me njerëzit. Thjesht ashtu e kam tipin.

Unë nuk bëhem xheloze, bëhem posesive. Unë para se të jem me dikë, flirtoj, dua vëmendjen dhe kur fillova të frekuentohesha me Andin, e ndërpreva për të mos u keqkuptuar. Nuk jam mësuar që të ndahem me shpata, inate dhe mëri. Është i vetmi njeri që e kam bërë. Jemi ndarë si fëmijë 5 vjeç që po më pyete prap për këtë gjë, do të të bëj bllok. Nëse të pyes për diçka specifike, kthe përgjigje dhe kaq”, u shpreh Jasmina.

LEXO EDHE:  Mevlani bëhet melankolik/ Kujton episodet e para të Përputhen

LEXO EDHE:  Pas ikjes së Ledjanës nga Përputhen/ Mevlani jep mesazhin e rëndësishëm

Pjesë nga biseda

Antonela: Çfarë ndodhi mes teje dhe Andit?

Jasmina: Na la… Iku me të shumtit. Se bëj shaka. Ndodhi një asgjë e madhe.

Antonela: Të la për Dionën apo xhelozi e jotja?

Jasmina: Asnjëri nuk la asnjërin. Unë mund të them që e lash me një mesazh. Ai mund të thotë se e lashë se ishte xheloze.

Antonela: Të ka zhgënjyer njeri?

Jasmina: Kohët e fundit që kam marrë vesh shumë gjëra, jam zhgënjyer nga Atdheu. Më falso nga personazhet e Për’Puthen. Andi, me ty e kam. Fillo të jesh më i sinqertë se mbase do ecësh në këtë jetë.

LEXO TE PLOTE