Connect with Us

Tayna nxeh rrjetin/ Shfaqet më në formë se kurrë me bikini

Showbizz

Tayna nxeh rrjetin/ Shfaqet më në formë se kurrë me bikini

Publikuar

-

Tayna nxeh rrjetin/ Shfaqet më në formë se kurrë me bikini

Tayna është një nga reperet më të suksesshme shqiptare. Këngët e saj kanë milionë klikime në Youtube dhe janë hite të padiksutueshme.

Ajo komentohet shpesh në mediat rozë, por jo vetëm për projektet muzikore por edhe fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Tayna ka nisur pushimet dhe ka publikuar disa foto ku shfaqet tejet seksi dhe më në formë se kurrë me bikini.

LEXO EDHE:  Linjat e saj perfekte do t’iu çmendin/ Fotot më provokuese të Rachel Alice

Reperja ka treguar linjat e saj perfekte për të cilat ka treguar se ushtron shumë palestër./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

“Të dua shumë”/ Tayna merr surprizën e bukur në urën e Bosforit
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Video – Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

Publikuar

-

Nga

Video - Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

Arjon Luli është një nga ish-konkurentët e emisionit të dashurisë “Përputhen” që ka bërë lëmsh rrjetin.

Pas fotos në shtrat me Ana Lleshin, një nga ish-konkurentet e emisionit, ai doli nga “Përputhen” dhe tashmë është në një lidhje me Serena Sulën.

Dyshja shpeshherë marrin vëmendjen e mediave rozë me fotot, videot apo me deklaratat që bëjnë, ndërsa kemi parë që nuk përmbahen aspak me fjalorin dhe janë shumë ekstravagantë.

Prej disa javësh ata kanë shkuar me pushime dhe sot janë larguar nga turmat e njerëzve. Arjoni ka treguar për fansat se sot kanë shkuar në një nga plazhet jo shumë të eksploruara të Shqipërisë.

LEXO EDHE:  FOTO-Nora Istrefi nxeh rrjetin/ Shfaqet super në formë me bikini

LEXO EDHE:  Modelja me linjat perfekte/ Fotot më tërheqëse të Tiffany Keller

Duke përfituar nga vendi në të cilin ndodhen, Arjoni dhe Serena kanë vendosur që të bëjnë plazh nudo dhe këtë e kanë treguar për ndjekësit me një video në Instastory.

U mërzitëm nëpër çadra”, shkruan ish-konkurenti i “Përputhen”, duke sjellë një lumë reagimesh./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U nda nga Mevlani/ Ledjana habit me deklaratën për dashurinë

Publikuar

-

Nga

U nda nga Mevlani/ Ledjana habit me deklaratën për dashurinë

Ledjana Prenga, ish-konkurentja e emisionit të dashurisë “Përputhen” prej disa muajsh është në qendër të mediave rozë për njohjen që ajo pati me një nga konkurentët e programit, Mevlanin.

Pas daljes nga programi dyshja deklaruan se janë ndarë, ndërsa herë pas here kemi parë që ata të bëjnë deklarata për njëri-tjetrin në rrjetet sociale apo nëpër intervista.

LEXO EDHE:  “Do doje që e dashura jote të ishte e nxehtë si unë”/ Vajza e ish deputetes “ngre temperaturat”në rrjet

LEXO EDHE:  “Do doje që e dashura jote të ishte e nxehtë si unë”/ Vajza e ish deputetes "ngre temperaturat"në rrjet

Sot Ledjana ka habitur me një deklaratë të bërë për dashurinë. Në një status në rrjetet sociale, ajo ka publikuar një shprehje, ku vë në pah dobësinë e karakterit para dashurisë.

Dashnisë, edhe karakteri i frikësohet”, thuhet në statusin e Ledjanës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më provokuese e fitnessit/ Fotot më mahnitëse të bukuroshes së Instagramit

Publikuar

-

Nga

Sommer Ray është një nga modelet më seksi të fitnessit.Me fotot që ajo poston dhe format e saj bombastike çmend fansat që e ndjekin në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja bjonde Sommer Ray numëron mbi 26.5 milionë ndjekës në Instagram ku i mahnit të gjithë  me fotot e saj provokuese.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE