Connect with Us

Me flamurin shqiptar me vete/ Anxhela Peristeri niset për në Eurovision

Showbizz

Me flamurin shqiptar me vete/ Anxhela Peristeri niset për në Eurovision

Publikuar

-

Me flamurin shqiptar me vete/ Anxhela Peristeri niset për në Eurovision

Këngëtarja Anxhela Peristeri do të përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në “Eurovision” me këngën “Karma”. Ajo do të ngjitet në skenë në natën e dytë të festivalit dhe do të jetë e 11 në rradhë për të kënduar.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka njoftuar fansat se është nisur për në Rotterdam, Hollandë ku do të mbahet festivali.

LEXO EDHE:  Kam abortuar tre herë/ Rrëfehet këngëtarja e famshme

Në foton e publikuar ajo shfaqet e ulur mbi valixhe teksa mban një flamur kuq e zi në dorë. Në bluzë mban të shkruar titullin e këngës përfaqësuese “Karma”.

“Le të fillojë rrugëtimi”, shruan Anxhela./CNA.al

Me flamurin shqiptar me vete/ Anxhela Peristeri niset për në Eurovision

 

 

Me flamurin shqiptar me vete/ Anxhela Peristeri niset për në Eurovision

Me flamurin shqiptar me vete/ Anxhela Peristeri niset për në Eurovision

Me flamurin shqiptar me vete/ Anxhela Peristeri niset për në Eurovision

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“A dalim prap?”/ Mevlani mesazh Ledjanës

Publikuar

-

Nga

"A dalim prap?"/ Mevlani mesazh Ledjanës

Mevlani dhe Ledjana janë dy prej personazheve më të dashur dhe të komentuar të momentit.

Dyshja vijojnë t’i dërgojnë njëri-tjetrit mesazhe nëpërmjet rrjeteve sociale.

Në Instastory Ledjana ka publikuar një foto ku shfaqet nga ambienti i punës ndërsa Mevlani ka publikuar momente nga pushimet.

Mevlani ndërkohë krahas fotos i ka dërguar një mesazh të koduar Ledjanës nëpërmjet këngës së Taynës “A jo“./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E parezistueshme/ Fotot mahnitëse të Andressa Gil me bikini

Publikuar

-

Nga

Andressa Gil është një ndër modelet më të pëlqyera të instagramit.

Ajo merret me fitness dhe ka një trup me forma perfekte. Në fotot që ajo poston nuk ngurron ti tregojë linjat trupore të cilat janë vërtet bombastike.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas 10 vitesh/ Rozana Radi merr vendimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Rozana Radi ka vendosur të rikthehet fuqishëm në muzikë. Pas shumë kohësh larg muzikës ajo do të realizojë një këngë.

Rozi ka zbuluar se pas 10 vitesh do të vijë me një këngë që do të jetë ritmike.

Këtë e ka bërë të ditur nëprmjet një posti në rrjetet sociale ku shihet në një studio muzikore duke punuar për projektin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE