Connect with Us

“Kjo nuk e do Mevlanin”/ Rrjeti “shpërthen” kundër Ledjanës: Je fallco

Showbizz

“Kjo nuk e do Mevlanin”/ Rrjeti “shpërthen” kundër Ledjanës: Je fallco

Publikuar

-

/
“Me cilin shpirt e shkruajte këngën time”/ E lënduar Ledjana reagon pas deklaratave të Mevlanit Ledjana dhe Mevlani kanë javë që nuk flasin e s’kanë asnjë komunikim me njëri-tjetrin dhe pse shumë mendonin se ata do të dilnin çift nga “Për’puthen”. Ditën e sotme i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, Mevlani konfirmoi se nuk flet më me Ledjanën dhe se nuk ndiqen as në Instagram. Më pas nuk mungoi as reagimi i Ledjanës. “Nuk ngrihet asnjëherë imazhi yt duke ulur imazhin e tjetrit, aq më pak duke u viktimizuar. Kjo është drejtësia juaj, që flisni në emision për mua dhe unë që duhet të isha prezent për t’i sqaruar gjërat nuk më fton njeri. E nëse unë paskam shkuar për famë dhe jam shtirur, pyes veten po të tjerët për çfarë? Për klikime këngësh? Me cilin shpirt e shkruajte këngën time se e vërteta është ndryshe”, shkroi Ledjana në disa postime në Instagram.

Ledjana Prenga është një nga konkurrentet më të pëlqyera dhe të komentuara në rrjetet sociale, por pas puntatës të së Premtes duke se tashmë i gjithë publiku i është kthyer kundër.

Reagimi i saj ndaj Mevlanit në emision, i habiti të gjithë, kur sërish edhe pse i kishte thënë të dua u shpreh se nuk ishte e dashuruar me të.

Kjo sjellje e saj ka bërë që ndjekësit të shpërthejnë në komente duke i dalë kundër dhe duke konstatuar se Ledjana nuk e do Mevlanin dhe është fallco.

LEXO EDHE:  Vizita e Ramës në Kukës/ Reagon deputeti i PD: E vërteta është ndryshe

Kjo u duk edhe nga fjalët e Ledjanës, e cila në fund tha se kishte nevojë për kohë. / CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çifti i njohur i showbizzit i jep fund marrëdhënies shumëvjeçare

Publikuar

-

Nga

cna show

William Levy dhe Elizabeth Gutierrez janë dy prej aktorëve më të famshëm të telenovelave meksikane.

Përveç anës profesionale, Gutierrez dhe Levy ishin një nga çiftet më të dashur të showbizzit.

Së fundi dyshja kanë bërë me dije për të gjithë fansat e tyre se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre shumëvjeçare .Këtë aktori William Levy e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale ku shkruan:

LEXO EDHE:  Kriza në PD/ Fatos Lubonja: Amerika nuk ka hallin e korrupsionit por…

LEXO EDHE:  Çfarë ndodhi me Anën dhe Atdheun pas largimit nga emisioni/ Dyshja sqaron a ka diçka mes tyre

“Ne duam t’ju bëjmë të ditur se pasi e menduam mirë, kemi vendosur t’i japim fund marrëdhënies sonë. Por ne do të vazhdojmë të jemi familja e bukur që jemi dhe prindërit më të mirë për fëmijët tanë. Kjo nuk do të ndryshojë kurrë”.

Kujtojmë se dyshja janë prindër të dy fëmijëve, Christofer dhe Kailey Levy./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donladi lë pas hatërmbetjen me Einxhel/ Pasi theu krahun, i qëndron tek koka deri në mëngjes

Publikuar

-

Nga

cna show

Moderatorja Einxhel Shkira ka thyer krahun teksa luante një lojë të improvizuar bashkë me banorët e tjerë.

Në fillim banorët e morën me të qeshur incidentin që pësoi Einxhel, por më pas u kujdesën për të. Një nga banorët që qëndroi deri në mëngjes duke u kujdesur për të ishte Donaldi Veshaj.

Teksa banorët e tjerë ishin shtrirë për të fjetur, Donaldi nuk është ndarë në asnjë moment nga ajo, duke u kujdesur që Einxhel të bëhej mirë.

LEXO EDHE:  Pas deklaratës së fortë të Jasminës/ Reagon Andi, i habit të gjithë me veprimin

LEXO EDHE:  “E pashpirt, luan me ndjenjat e njerëzve”/ Olsa Muhameti justifikohet para ndjekësve

Pavarësisht të gjitha debateve dhe fjalëve me të cilat i janë drejtuar njëri-tjetrit, Donaldi ka qëndruar pranë saj në këtë moment shumë të vështirë për të.

Kujtojmë se Einxhel i është nënshtruar operacionit në spitalin Hygeia, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Incidenti në Big Brother/ Einxhel i nënshtrohet operacionit në spitalin Hygeia

Publikuar

-

Nga

cna show

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, moderatorja Einxhel Shkira ka pësuar një incident teksa luante së bashku me banorët e tjerë.

Ajo është rrëzuar dhe si pasojë ka thyer krahun. Moderatorja është dërguar në spital dhe pas ekzaminimit nga mjekët, mësohet se Einxhel do t’i nënshtrohet një operacioni.LEXO EDHE:  Kriza në PD/ Fatos Lubonja: Amerika nuk ka hallin e korrupsionit por…

Ndërhyrja do të bëhet në spitalin Hygeia, ku dhe Einxhel ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Gjithashtu është bërë me dije se për aq kohë sa do të qëndrojë në spital do të jetë nën vëzhgimin e kamerave./A.E- CNA.al

LEXO TE PLOTE