Connect with Us

FOTO-WOW/ Genta Ismajli prezanton nënën e saj dhe të gjithë mbetën gojëhapur

Showbizz

FOTO-WOW/ Genta Ismajli prezanton nënën e saj dhe të gjithë mbetën gojëhapur

Publikuar

-

FOTO-WOW/ Genta Ismajli prezanton nënën e saj dhe të gjithë mbetën gojëhapur

Genta Ismajli është një nga këngëtaret më të dashura të showbizzit shqiptar. Prej vitesh ajo jeton jashtë Shqipërisë së bashku me partnerin e saj.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale  ku më së shumti publikon momente nga projektet e saj muzikore. Por sot ka bërë një përjashtim. Në Instastory Genta ka publikuar disa foto ku na prezanton më nënën e saj.

LEXO EDHE:  Ka ditëlindjen e vajzës, prezantuesja shqiptare: Më fal që s'të doja në këtë jetë

Ajo që tërhoqi vëmendjen është se Genta dhe nëna e saj në fakt duken si dy motra.

Gëzuar ditën e nënave Eca! Ti je njeriu më i buku, je bota për mua! Faleminderit për gjithçka që bën, të dua shumë! Gëzuar ditën e nënave gjithçkaja ime!”, ka shkruar Genta./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pa ty nuk po muj”/ I penduar Mevlani mesazh Ledjanës

Publikuar

-

Nga

“Pa ty nuk po muj”/ I penduar, Mevlani mesazh Ledjanës

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga kanë qenë çifti më i pëlqyer dhe i përfolur i Përputhen.

Ata u diskutuan shumë për lidhjen e tyre, e cila pati uljet dhe ngritjet e saj. Të dy kanë shprehur një pëlqim të madh për njëri tjetrin por vetëm para pak kohësh dyshja tha se i kishin dhënë fund romancës.

Prej kohësh Mevlani hedh dedikime të shumta në rrjetet sociale. Së fundmi ai ka hedhur një foto të tijën dhe në sfond i ka vënë këngën e tij, ku dëgjohen fjalët: “Shuj shuj se pa ty nuk po muj, a më ke dash ti ma thuj”.

LEXO EDHE:  Çmend rrjetin me fotot e saj provokuese/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa fjalë

LEXO EDHE:  FOTOT- Ky është teleskopi më gjigant që keni parë ndonjëherë

Ky është një tjetër dedikim kushtuar Ledjanës, por nga ana e saj nuk ka asnjë reagim. Presim nëse dyshja do të ketë ndonjë rikthim apo jo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nxeh rrjetin me pozat provokuese/ Fotot më hot të Victoria Lane

Publikuar

-

Nga

Victoria Lane është një nga modelet më seksi të momentit.

Bukuroshja amerikane ka një trup bombastic të cilin nuk nguron ta reklamojë në çdo foto.

Victoria ka një numër të madh ndjekësish me të cilët ndan pozat e saj të nxehta me të brendshme seksi.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Victoria Lane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Miliarderja më seksi në botë/ Fotot më të nxehta të Kylie Jenner

Publikuar

-

Nga

Miliarderja më seksi në botë/ Fotot më të nxehta të Kylie Jenner

Kylie Jenner është një nga vazjat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo numëron plot 241 milionë ndjekës në Instagram.

Përveç kësaj është e njohur si një miliardere që të ardhurat e saj i ka krijuar përmes bizneseve të saj.

Në fillimet e saj, Jenner u bë e njohur falë fotove të saj provokuese si dhe formave bombastike.

LEXO EDHE:  FOTOT- Ky është teleskopi më gjigant që keni parë ndonjëherë

LEXO EDHE:  Ka ditëlindjen e vajzës, prezantuesja shqiptare: Më fal që s'të doja në këtë jetë

Sot Kylie është një nga personat më influencues në mediat sociale. Bomba ameriaknë çmend ndjekësit e saj me fotot ku shfaqet me bikini duke treguar dhe hiret e saj.

Për më tepër hsihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE