Connect with Us

E mbajtën të fshehtë lidhjen e dashurisë/ Melisa zbulon arsyen

Showbizz

E mbajtën të fshehtë lidhjen e dashurisë/ Melisa zbulon arsyen

Publikuar

-

E mbajtën të fshehtë lidhjen e dashurisë/ Melisa zbulon arsyen

Melisa dhe Andi janë kthyer në një nga çiftet më të njohur dhe të përfolur të momentit. Dyshja kanë qenë së fundi të ftuar në emisionin “E Diell” në rubrikën “Në trotuar”, ku dhe kanë zbuluar arsyen pse e kanë mbajtur të fshehtë lidhjen e tyre të dashurisë.

Mjaftueshëm zhurmë kisha dhe e dija që po të dilja në program, do kisha më shumë zhurmë. Meqë jemi bërë personazhe publike, secili sheh interesin e vet dhe po prisja të debutoja pak në muzikë. Ne në fillimet tona ishim, nuk kishim diçka fikse dhe po prisnim të finalizonim dicka mes nesh dhe t’ja tregonim edhe të tjerëve”, u shpreh Melisa.

LEXO EDHE:  Tea Trifoni në një lidhje me gazetarin e njohur?/ Ja detaji që i nxori zbuluar

Por pas kësaj pati një thumbim nga ana e Shqipes, e cila iu drejtua Melisës duke e pyetur pse vendosën pikërisht të konfirmonin lidhjen në klip, apo e bënë për të marrë më shumë klikime kënga.

Pse nuk e keni shpallur brenda programit që keni qenë bashkë dhe pse e keni mohuar kur produksioni ju ka ulur tek kafja marrëdhënien tuaj apo prisnit të bënit këngën se çdo gjë për klikime”, tha Shqipja ndërsa Melisa preferoi të mos i përgjigjej duke e injoruar./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës me format e saj / Fotot e bjondinës seksi të Instagramit

Publikuar

-

Nga

Nuk i lë vend imagjinatës me format e saj / Fotot e bjondinës seksi të Instagramit

Laci Kay Somers është një aktore, këngëtare dhe modele nga San Francisko. Ajo është bërë e njohur në rrjetet sociale falë formave të saj fantastike.

Ajo numëron më shumë se 11 milionë ndjekës në rrjetet sociale dhe për më tepër ka qenë në kopertinat e revistave si Palyboy dhe GlamRock.

Laci është shfaqur në MMA Strikeforce si modele dhe më pas u bë pjesë e showt “Whats my pocket” në vitin 2017. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më përvëluese të Laci Kay Somers të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./  CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lindita i nxjerr të “palarat” Çimit/ “Më ka thënë se do të deklarohej për mua”

Publikuar

-

Nga

Lindita i nxjerr të "palarat" Çimit/ “Më ka thënë se do të deklarohej për mua”

Lindita, konkurrente e Përputhen 40+ ka bërë deklaratën e fortë në episiodin e djeshëm të emisionit.

Pasi Çimi u deklarua për Stelën, Lindita zbuloi se po atë ditë, Çimi e ka marrë në telefon. Ndër të tjera ajo e zbuluar se kur kishte takimin me Luanin, Çimi i ka thënë se do të deklarohet për të pasi nuk e pëlqente më Stelën.

LEXO EDHE:  E shkëputur nga humori/ Rita Lati zbulon arsyen: Do b*thë ajo punë
LEXO EDHE:  E shkëputur nga humori/ Rita Lati zbulon arsyen: Do b*thë ajo punë

“Mua nuk më pëlqen Stela dhe do të deklarohem për ty, tregon Lindita.

Kjo ka shkaktuar shumë reagime dhe debate në emision./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Jasmina/ Pozon gjysmë e zhveshur

Publikuar

-

Nga

Jasmina Kadiru është një nga vajzat që tërhoqi më së shumti vëmendjen e publikut me hyrjen e saj në Përputhen dhe me pamjen e saj.

Pas daljes nga emisioni Jasmina është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video tejet provokuese.

Së fundi ish konkurrentja e Përputhen ka realziuar një tatuazh në shpinë dhe nuk nguron ta tregojë në çdo rast.

LEXO EDHE:  Kjo është një nga arsyet më të forta pse duhet të martohemi

LEXO EDHE:  Anuloi martesën e cila zgjati katër ditë, zbulohet arsyeja pse u divorcua aktori i njohur

Jasmina ka publikur dy foto ku shfaqet gjysmë e zhveshur e kthyer me kurriz duke treguar tatuazhin gjigant në shpinë. / CNA.al

LEXO TE PLOTE