Connect with Us

Melisa e quajti false/ Lediana i kundërpërgjigjet ashpër

Showbizz

Melisa e quajti false/ Lediana i kundërpërgjigjet ashpër

Publikuar

-

Konkurenjta e Përputhen Lediana Prenga i është përgjigjur akuzave të ish konkurentes, Melisa Lleshi.

Në një intervistë për “Roped ëith Olsi”, Melisa e quajti Ledianën personazhe me fals brenda “Përputhen”.

Lediana ka reaguar në instagram me anë të një statusi ku i drejtohet pikërisht Melisës ndërsa ironoizon gjithashtu edhe faktin që ka shfrytëzuar famën e “Përputhen” për t’u bërë këngëtare.

Dhe sa për ata që japin intervista dhe akuzojnë se jam fallco të shikojnë veten e tyre se Lediana nuk përmend mamin dhe babin për t’u viktimizuar në program dhe as nuk shes veten për karrierë e për asnjë gjë. Nëpër intervista flisni për veten dhe jo për vërtetësinë time se jeni askush”, shkruan ajo në njërin prej statuseve.

LEXO EDHE:  “Ti duhej të ishe në burg”/ Shehaj akuzon drejtorin e ARRSH

Ndërsa në një tjetër status vendos të ironizojë Melisën duke kërkuar në Google si të bëhet këngëtar nga Përputhen./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Turmë e rremë”/Ledjana thumbon ashpër konkurentët e “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

Ledjana Prenga është një ndër konkurentet më të komentuara të programir Përputhen. Ajo gjithashtu eshte dhe shumë e pëlqyer nga publiku.

Komentet kanë qenë të shumta për lidhjen e saj me Mevlan Shaba të cilët deklaruan se i kanë dhënë fund romancës.

Shpesh Mevlani hedh stori të ndryshme ku thumbon Ledjanën edhe po ashtu edhe Ledjana.

LEXO EDHE:  “Rama një kriminel ordiner”/ Basha: I vuri kazmën themeleve të shoqërisë sonë

LEXO EDHE:  “Ti duhej të ishe në burg”/ Shehaj akuzon drejtorin e ARRSH

Së fundmi ajo ka hedhur një shprehje ku thotë: Vetmia cilësore nga turma e rremë është gjithmonë me e mirë.

Kjo mund të jetë një thumb për personazhet e tjerë të Përputhen. Duke qenë se Pëpruthen po zhvillon tour në të gjithë vendin dhe Antonela nuk ka qenë asnjëherë prezente./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk kursehet Antigona/ Zbulon karakteristikat që duhet të ketë nusja e Albanit

Publikuar

-

Nga

Nuk kursehet Antigona/ Zbulon karakteristikat që duhet të ketë nusja e Albanit

Të ftuar sot në emisionin “E diela shqiptare”, Alban Ramosaj dhe nëna e tij Antigona kanë treguar se kanë një lidhje shumë të veçantë me njëri-tjetrin.

Ndër të tjera Ardit Gjebrea e pyet se cilat janë karakteristikat që duhet të ketë partnerja e Albanit.

Duhet me qenë artiste në shpirt qe ta kuptoj Albanin, duhet me qenë tolerante dhe me i dhënë hapësirë Albanit”, shprehet Antigona./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Për herë të parë/ Antigona Ramosaj zbulon emocionet e para kur Albani fitoi “Këngën Magjike”

Publikuar

-

Nga

Për herë të parë/ Antigona Ramosaj zbulon emocionet e para kur Albani fitoi “Këngën Magjike”

Alban Ramosaj dhe Antigona Ramosaj janë të ftuar sot në emisionin “E diela shqiptare”, në rubrikën “Gjysma ime.”

Nëna e Albanit për herë të parë tregoi emocionet që përjetoi ku i biri fitoi festivalin Kënga Magjike.

“Një emocion shumë i madh. Në jetën time nuk kam patur lumturi më të madhe. Ai moment që fëmija arrin një sukses të tillë ti i harron të gjitha”, shprehet Antigona.

LEXO EDHE:  “Rama një kriminel ordiner”/ Basha: I vuri kazmën themeleve të shoqërisë sonë

LEXO EDHE:  Ngjashmëria me balerinën e njohur/ Konkurrentja e Përputhen: Më thërrisnin “Kallashi“ në gjimnaz

Ndërka Albani është shprehur se suksesin ia dedikoi të gjithin nënës së saj.

“Ia dedikoj mamit këtë fitore, suksesi sa të marr frymë ia dedikoj mamit. Nuk do të doja të ishte në asnjë lloj forme tjetër, të kisha opsione të zgjidhja do e zgjidhja përsëri të njëjtën gjë’, shprehet Albani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE