Connect with Us

“Koha tregon fytyrën e të gjithëve”/ Antonela i kthehet sërish kundër Ledjanës

Showbizz

“Koha tregon fytyrën e të gjithëve”/ Antonela i kthehet sërish kundër Ledjanës

Publikuar

-

“Koha tregon fytyrën e të gjithëve”/ Antonela i kthehet sërish kundër Ledjanës

Antonela dhe Ledjana kanë pasur gjithmonë debat me njëra-tjetrën që në fillimet e tyre në Përputhen. Në një postim në rrjetet sociale Antonela thotë se e ka nuhatur që në fillim se Ledjana ka qenë një njeri fallco dhe se është e lumtur që gënjeshtrat tashmë po i dalin sheshit.

“Jam kurioze të di ku i kam ato komentuesit që thoshin pse sillesh ashtu kundrejt asaj vajzës, asaj tipes. Ku jeni sot që dolën fjalët e mia? Që ishte thjesht një kompeticion kundrejt meje dhe ajo deklaronte gjithmonë që unë isha në emision për të, kur realisht nuk isha. Gjithsesi koha ja tregon fytyrën gjithkujt.

Po ai publik që të ngre, po ai publik dhe të ul poshtë aty ku ishe, kështu që thonë se gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra dhe ty të zgjatën pak si shumë në fakt, nja 2 muaj më shumë, por gjithsesi doli e vërteta.

Kam një super falenderim për të gjithë ata njerëz që knë besuar tek unë që ditën e parë dhe e kanë kuptuar se kush isha, pavarësisht se si mund të dilja nga situtat që krijoheshin aty me të vërtetë jam shumë e lumtur për cdo mesazh që më shkruani dhe cdo mbështetje që me keni dhënë gjithmonë dhe jam këtu falë jush.

 Një gjë tjetër per të cilën jam pargjykuar gjithmonë është se unë jam e akullt i trajtoj keq njerëzit dhe jam e keqe. Ideja është se kam një intuitë që arrin të dallojë ata që shtiren, por pavarësisht këtyre do e suportoj giveaëay-n tuaj”, shprehet Antonela./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çfarë po ndodh?/ Për herë të parë pas ndarjes Ledjana publikon videon me Mevlanin

Publikuar

-

Nga

Çfarë po ndodh?/ Për herë të parë pas ndarjes Ledjana publikon videon me Mevlanin

Ledjana dhe Mevlani janë dy prej personazheve më të dashura për publikun. Këtë e tregojnë dhe videot e fundit që po qarkullojnë në rrjetet sociale.

Disa story të publikuara në rrjet tregojnë se Ledjana dhe Mevlani kanë qenë në të njëjtin vend edhe pse duket se nuk janë takuar me njëri-tjetrin.

Ledjana ka takuar opinionistin Arjan Konomi, me të cilin ndodhej Riniani dhe Mevlani por ky i fundit nuk shfaqet në videon e publikuar në rrjet.

LEXO EDHE:  Upsss-Çfarë po ndodh?/ Urimi special i Sindit për Atdheun

LEXO EDHE:  WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Më pas ish konkurrentja e Përputhen Ledjana ka befasuar të gjithë ndjekësit duke publikuar një video ku shihet Mevlani me fansat që këndojnë këngën e Ledjanës.

Ajo është lumturuar pafund dhe nuk ka rezituar dot pa e publikuar në Instastoryn e saj.

Si duket akulli ka filluar të thyhet dhe ndoshta dyshja mund t’iu plotësojë dëshirën fansave duke u pajtuar./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Ola Zenelaj/ Nxjerr format me bikini

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentja e Përputhen, Ola Zenelaj është kthyer në qendër të vëmendjes në mediat rozë falë pozave tejet provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundi Ola shfaqet shumë seksi teksa tregon linjat e saj perfekte e veshur me bikini.

Kujtojme se Ola është komentuar pafund për lidhjen e saj me Mratin dhe faktin se dyshja nuk publikojnë asnjë foto së bashku.

LEXO EDHE:  Berisha kundër Bashës/ S’ka zgjedhje me Ramën, duhet përballje

LEXO EDHE:  Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Ata dolën çift nga programi por pas daljes nuk i kemi parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit. Për këtë nuk ka dhënë asnjë sqarim, as Ola as Murati por janë fansat e tyre që aludojnë se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes së tyre./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rozës nuk i del e keqja me Bietën/ “More mbrapsht këtë shpullë të ftohtë nga të gjithë”

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Roza Lati ka thumbuar sërish Bieta Sulon në rrjetet sociale. Nëpërmjet një postimi, Roza e ironizon moderatoren duke i kërkuar ndjesë që mori këtë shpullë të ftohtë nga i gjithë publiku.

Përveç kësa, Roza tregon se nuk ka asgjë personale.

Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbrapsht kete shpulle te ftohte nga te gjithe ne.

Na vjen keq Bieta se u rrembyem nga emocionet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta…Asgje personale.Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapercej kufijte mi. Por jo kufijte e tu.Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 💕💕💕💕💕

Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! ✨🥂✨Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shenjte, me urrejtje dhe mllef! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia?

// Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”Neser hedh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ❤️‍🔥”, shkruan Roza Lati./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

LEXO TE PLOTE