Connect with Us

Shifra të çmendura/ Konkurrenti i “Përputhen” kërkon 6 mijë euro për një story në Instagram

Showbizz

Shifra të çmendura/ Konkurrenti i “Përputhen” kërkon 6 mijë euro për një story në Instagram

Publikuar

-

E papritur/ Konkurrentja largohet nga Përputhen: Shumë shpejt do publikoj videon

Konkurentët e Përputhen janë kthyer në personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale. Por do të habiteni kur të kuptoni se ata kërkojnë shifra marramendëse për një story në Instagram.

Demaskime Përputhen ka siguruar një fotografi nga biseda e një biznesi me Julin e programit, i cili kërkon 6 mijë euro për një postim në instastory ku qëndron vetëm për 24 orë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ushqe shpirtin”/ Vajza e ish deputetes nxeh rrjetin me pozat seksi

Publikuar

-

Nga

“Ushqe shpirtin”/ Vajza e ish deputetes nxeh rrjetin me pozat seksi

Ada Deda, vajza e ish deputetes Albina Deda, ka ndezur rrjetin me pozat seksi.

Modelja bukuroshe shfaqet më sensuale se kurrë teksa pozon me veshje intime seksi.

Ada tregon forma e saj perfekte dhe krahas fotove shkruan: “Ushqe shpirtin”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas Melisës, Anës dhe Mevlanit/ Një tjetër ish konkurrente e Përputhen i futet muzikës

Publikuar

-

Nga

E papritur/ Konkurrentja largohet nga Përputhen: Shumë shpejt do publikoj videon

Të shumta janë ish konkurrentët e Pëpruthen që i janë future muzikës. Pas Melisës, Mevlanit, Ana Lleshit edhe Tea duket se ka planifikuar të bëhet pjesë e muzikës. Këtë ajo e ka treguar gjatë një inetrviste për prive.

E pyetur se pse do të bëhet pjesë e muzikës, ajo shprehet: Për hobi, pasion.

Gjitashtu ajo nuk u ka hspëtuar as pyetjeve të jetës personale. E pyetur nëse ka qenë ndonjëherë në një lidhje toksike, Tea shprehet: Po një herë.

Kujtojmë se Tea pati një lidhje dashurie me Beart Rexhepin, me të cilin e vazhduan historinë e dashurisë pas daljes nga Përputhen./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk më ha fare çfarë mendojnë moralistët”/ Roza Lati “shigjeton” Bieta Sulon

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Roza Lati është një nga personazhet që shpesh është kometnuar për natyrën e saj të drejtpërdrejtë. E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, Roza Lati ka folur mbi setin e saj të ri fotografik ku shfaqet tejet seksi.

Gjatë emisionit mes moderatores Bieta Sulo dhe Roza Lati është vënë re një tension, pasi komenteve dhe pyetjeve të Bietës ndaj saj.

Bieta e pyet nëse fotot i bën për të rënë në sy dhe se nëse është vërtetë trupi i saj ashtu si duket në foto, pyetje të cilat kanë bërë që Lati të mos ndihet komode në inetrvistë.

LEXO EDHE:  FOTOT-Nuk do ta njihni më/ A e mbani mend Tea Trifonin kur u bë pjesë e Përputhen?
LEXO EDHE:  Video-Tea flet me zë dhe figurë për lidhjen me Beartin/ Po jam me të, produksioni e dinte!

Ajo ka sqaruar se kjo nuk është aspak e vërtetë, se ajo nuk i ka bërë fotot për të rënë në sy, por se i pëlqen puna që bën.

Pas kësaj, Roza ka treguar me anë të disa postimeve në rrjetet sociale se nuk i inetreson aspak se çfarë mendojnë apo thonë moralistët, duke shigjetuar kështu moderatoren Bieta Sulo./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE