Connect with Us

Rudina Dembacaj flet hapur për marrëdhëniet me fëmijët e Markut: Ishte e vështirë

Showbizz

Rudina Dembacaj flet hapur për marrëdhëniet me fëmijët e Markut: Ishte e vështirë

Publikuar

-

Rudina Dembacaj flet hapur për marrëdhëniet me fëmijët e Markut: Ishte e vështirë

Moderatorja Rudina Dembacaj ka rrëfyer për marrëdhënien me fëmijët e bashkëshortit e saj, Mark Frroku.

E ftuar në emisionin “Wake up” ajo ka treguar se është e vështirë në fillim, por nëpërmjet komunikimit kanë arritur të konsolidojnë dhe të ruajnë një marrëdhënie shumë të mirë.

Dembacaj tregon se më të vështirë e ka patur me djalin e Markut por gradualisht me komunikim dhe kujdesje .

Gjithashtu ka theksuar se, në marrëdhënien e mirë të familjarëve ka ndikuar dhe ish bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj.

Ata kanë dhimbje të madhe, gjithashtu dhe Viki ka momentet e saj. Ndonjëherë do që ta ftoj babin, Aleksin për darkë. Jemi të gjithë në të njëjtat linja, kjo ka ardhur një pune falë të dyve ne, Markut dhe meje.

Gjithashtu edhe falë bashkëpunimit të Aleksit. Ne kemi qenë të vendosur për këtë marrëdhënie. Me djalin e Markut e kisha të vështirë në fillim. Ishte i mbyllur, kishte ndrojtje, skepticizëm, por gradulaisht me komunikim krijuam një marrëdhënie të mirë”, u shpreh ndër të tjera Rudina Dembacaj./ CNA.al

“Biri im”/ Rudina Dembacaj uron për ditëlindje djalin e Markut
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“A dalim prap?”/ Mevlani mesazh Ledjanës

Publikuar

-

Nga

"A dalim prap?"/ Mevlani mesazh Ledjanës

Mevlani dhe Ledjana janë dy prej personazheve më të dashur dhe të komentuar të momentit.

Dyshja vijojnë t’i dërgojnë njëri-tjetrit mesazhe nëpërmjet rrjeteve sociale.

Në Instastory Ledjana ka publikuar një foto ku shfaqet nga ambienti i punës ndërsa Mevlani ka publikuar momente nga pushimet.

Mevlani ndërkohë krahas fotos i ka dërguar një mesazh të koduar Ledjanës nëpërmjet këngës së Taynës “A jo“./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E parezistueshme/ Fotot mahnitëse të Andressa Gil me bikini

Publikuar

-

Nga

Andressa Gil është një ndër modelet më të pëlqyera të instagramit.

Ajo merret me fitness dhe ka një trup me forma perfekte. Në fotot që ajo poston nuk ngurron ti tregojë linjat trupore të cilat janë vërtet bombastike.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas 10 vitesh/ Rozana Radi merr vendimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Rozana Radi ka vendosur të rikthehet fuqishëm në muzikë. Pas shumë kohësh larg muzikës ajo do të realizojë një këngë.

Rozi ka zbuluar se pas 10 vitesh do të vijë me një këngë që do të jetë ritmike.

Këtë e ka bërë të ditur nëprmjet një posti në rrjetet sociale ku shihet në një studio muzikore duke punuar për projektin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE