Connect with Us

Ledri Vula gdhend në trup tatuazhin e radhës/ Dedikim kushtuar vajzës

Showbizz

Ledri Vula gdhend në trup tatuazhin e radhës/ Dedikim kushtuar vajzës

Publikuar

-

Reperi i njohur Ledri Vula para disa muajsh është bërë baba për herë të parë me një vogëlushe të cilës i vëndosën emrin Poem Blu.

Vula është gjithmon në qendër të publikut për këngët e tij por edhe për pushimet luksoze që ai bën. Pak ditë më parë Vula së bashku me bashëshorten e tij Sara Hoxhën dhe vajzën e vogël shijuan Dubain.

Reperi nuk njihet si fans i tatuazheve por për të treguar dashurinë e madhe ndaj vajzës së tij ai ka realizuar një tatuazh me emrin e saj në krah.

LEXO EDHE:  “A ta kam thënë sot, sa fat kam që jam me ty?”/ Eni Çobani i dedikon bashkëshortit fjalë dashurie

Ai ka shkruar thjeshtë fjalën “Poem”, e cila është pjesa e parë e emrit të vajzës së tyre.

Ndërkohë që ngjyrosja e tatuazhit është bërë me ngjyrë blu, të marrë me shenjën e gishtërinjve të më të voglës së tyre.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për tatuazhin e ri./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Më merr malli për ty”/ Antonela bën deklaratën e fortë për Mevlanin

Publikuar

-

Nga

Antonela dhe Mevlani kanë qenë dy nga konkurentët më të komentuar të programit Përputhen. Ata edhe janë pëlqyer shumë nga publiku, por edhe komentuar shumë.

Antonela e ka shprehur hapur pëlqimin e shumtë që ka pasur ndaj Mevlanit.

Por ky i fundit zgjodhi të dilte çift me Ledjanën, ku edhe së fundi i kanë dhënë fund romancës së tyre.

LEXO EDHE:  “Ke qenë gjithmonë shoqja ime”/ Nora Istrefi e trishtuar për humbjen e nënës së Robertit

LEXO EDHE:  “S’më ke lënë  kurrë të rrëzohem”/ Morena Taraku kujdeset për babain, i bën dedikimin me fjalë zemre

Ditën e djeshme Mevlani ka qenë i ftuar në emisionin që drejton Antonela dhe e ka pyetur atë a e merr malli për Mevlanin.

Të merr malli ndonjëherë për mua, meqë ra fjala”, e ka pyetur Mevlani.

Më merr, më merr shumë”, është shprehur Antonela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Unë e kam fajin”/ I penduar Mevlani tregon se ku ka gabuar me Ledjanën

Publikuar

-

Nga

“Unë e kam fajin”/ Mevlani tregon se ka gabuar rëndë me Ledjanën

Mevlan Shaba, ish-konkurrent i Përputhen ka folur pas kaq kohësh për ndarjen e tij nga Ledjana, duke e ka marrë vetë përsipër fajin.

I pyetur në program në TCH se pse i është lënduar zemra, Mevlani tha: “Nga mendtë e mia se vajzat nuk kanë faj. Unë e kam fajin”.

Domethënë fajin për të gjitha ato që ndodhën me Ledjanën e ke ti?”, u pyet Mevlani.

LEXO EDHE:  ‘Nuk mund ta besoj që je e imja’/ Dedikimi prekës i Enrique Iglesias për të bijën

LEXO EDHE:  ‘Nuk mund ta besoj që je e imja’/ Dedikimi prekës i Enrique Iglesias për të bijën

Nuk e di për cilën e ke fjalën ti, por në përgjithësi në jetën time jap shumë e marr pak. Kjo është gabim”, u përgjigj ish-konkurrenti.

Ai është komentuar shumë për lidhjen e tij me Ledjanën teksa kanë pranuar dhe pëlqimin e shumtë nga të dy palët. Por pak kohë më parë dyshja deklaroi se i kanë dhënë fund romancës së tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondia më e zjarrtë/ Sommer Ray, modelja me të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

Sommer Ray është një nga modelet më seksi të fitnessit.

Me fotot që ajo poston dhe format e saj bombastike çmend fansat që e ndjekin në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja bjonde Sommer Ray numëron mbi 26.5 milionë ndjekës në Instagram ku i mahnit të gjithë  me fotot e saj provokuese.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE