Connect with Us

“Je marijuana ime”/ Pas lidhjes me Anën, Arsimi i “hedh grepat” Antonelës

Showbizz

“Je marijuana ime”/ Pas lidhjes me Anën, Arsimi i “hedh grepat” Antonelës

Publikuar

-

Miq apo të dashur?/ Arsimi sqaron të vërtetën e marrëdhënies me Antonelën

Prej muajsh në mediat rozë u fol për një lidhje dashurie mes Ana Lleshit dhe ish konkurrentit të Përputhen, Arsim Abdyli.

Mirëpo lidhja e tyre e dashurisë nuk zgjati shumë, dhe dyshja vendosit ti japë fund marrëdhënies.

I ftuar në emisionin Shqipëria Live,Arsimi u shpreh se kishin shkëmbyer edhe unazat, por nuk ka zbuluar shkaqet që çuan në ndarje.

LEXO EDHE:  Veshjet që duhet të blini nëse sapo jeni ndarë nga i dashuri

Por pas ndarjes me Anën, Arsimi i ka hedhur grepat dhe një tjetër konkurrenteje të Përputhen, Antonelës.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ai e quan Antonelën “Marijuana ime”./ CNA.al

Atdheu zgjodhi Sarën/ Antonela e lumtur në shoqërinë e ish konkurrentit
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Bora i zbulon sekretin/ Ja kë ngacmon Arjani në turin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

“Dil te semafori”/ Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj Armandos: Turp të kesh, do kërkoj që të zhdukesh nga këtu

Bora Zemani dhe Arjan Konomi kanë qenë dy personazhe shumë të pëlqyera nga publiku në emisionin Përputhen. Arjani ka qenë si opinionist i emisionit dhe Bora si moderatore.

Tashmë kanë nisur turneun në vende të ndryshme ku janë duke zbuluar të rinj të tjerë për tu bërë pjesë e Përputhen 3.

Bora zbulon  në një video në instagramin e saj se Arjani gjatë turit i ngacmon të gjithë njerëzit që kalojnë.

LEXO EDHE:  Çfarë po ndodh?/ Ledjana bën veprimin e papritur ndaj Mevlanit

LEXO EDHE:  Pas propozimit romantik/ Jennifer Lopez i jep fund lidhjes 4-vjeçare me Alex Rodriguez

Kjo gjë kundërshtohet nga Arjani, duke thënë se janë në pikën kufitare të Muriqanit dhe se autoritetet insistojnë të kontrollojnë Borën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40” pa komplekse/ Shihni si duket në pozat me rroba banjo

Publikuar

-

Nga

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”Luljeta Nallbani ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve sapo u bë pjesë e reality shoë-t.

Ajo tregoi se është pa komplekse dhe se nuk i interesonin fjalët e njerëzve. Këto fjalë i përforcoi edhe më shumë me disa foto të publikuara së fundmi në rrjetet sociale.

Ajo ka qenë në plazh dhe ka postuar disa foto me rroba banjo. Ajo tregon se po shijon rrezet e diellit dhe se ka kaluar një ditë të mrekullueshme.

LEXO EDHE:  Pas propozimit romantik/ Jennifer Lopez i jep fund lidhjes 4-vjeçare me Alex Rodriguez

LEXO EDHE:  Miq me ish-ët pas ndarjes/Ja kush janë të famshmit shqiptarë që e provuan

Ndjekësit i kanë pëlqyer pozat e saj dhe i kanë bërë komente të shumta, ku i shkruajnë që të bëjë qejf në këto ditë të nxehta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Feston sot 34-vjetorin/ Ja surpriza që Përputhen i bën Mevlanit për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

“Më ka kërcënuar”/ Konkurrentja e Përputhen bën deklaratën e fortë

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët më të komentuar të programit Përputhen.

Sot ai feston 34 vjetorin e tij. Stafi i Përputhen dhe konkurentët kanë menduar një surprizë shumë interesante për të.

Teksa kanë qenë duke udhëtuar të gjithë janë mbledhur duke i kënduar këngën e ditëlindjes.

Mevlani shihet i lumtur dhe plot që ndodhet mes tyre në këtë ditë të shtrenjtë të tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE