Connect with Us

“Andi po i kërkon ndihmë Zotit”/ Jasmina bën deklaratën e papritur: Kush do…

Showbizz

“Andi po i kërkon ndihmë Zotit”/ Jasmina bën deklaratën e papritur: Kush do…

Publikuar

-

Surpriza e “supozuar” e Jasminës nga Amerika/ Vëllai i Andit ka dy fjalë për të

Jasmina dhe Andi ishin një nga çiftet më të pëlqyera dhe të komentuara të Përputhen. Pak javë më parë dyshja vendosi të largohej nga emisioni për të vazhduar njohjen jashtë programit.

Duket se gjërat mes çiftit po shkojnë mjaft mirë dhe kjo shihet nga postimet që ata bëjnë në rrjetet sociale.

Së fundi Jamsina ka publikuar një foto ku shihet së bashku me Andin dhe krahas bën komentin epik: “Andi po i kërkon ndihmë Zotit, Unë: Kush do të luftojë?

LEXO EDHE:  Katie Price selfie trupit të saj seksi

Kujtojmë se Andi dhe Jasmina brenda në Përputhen patën shumë takime, madje pak ditë para se të dilnin nga programi vendosën të tërhiqnin deklaratat që kishin bërë për njëri-tjetrin.

Por tani duket se zënkat mes tyre janë zbehur dhe dyshja po e shijojnë dashurinë jashtë emisionit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Bora i zbulon sekretin/ Ja kë ngacmon Arjani në turin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

“Dil te semafori”/ Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj Armandos: Turp të kesh, do kërkoj që të zhdukesh nga këtu

Bora Zemani dhe Arjan Konomi kanë qenë dy personazhe shumë të pëlqyera nga publiku në emisionin Përputhen. Arjani ka qenë si opinionist i emisionit dhe Bora si moderatore.

Tashmë kanë nisur turneun në vende të ndryshme ku janë duke zbuluar të rinj të tjerë për tu bërë pjesë e Përputhen 3.

Bora zbulon  në një video në instagramin e saj se Arjani gjatë turit i ngacmon të gjithë njerëzit që kalojnë.

LEXO EDHE:  Andin nuk e lënë rehat edhe në Vlorë/ E përndjek “hija” e Jasminës

LEXO EDHE:  FOTO-“Kur mezi pret të jetë pasagjer”/ Elgit Doda bën përgatitjet e fundit për ardhjen në jetë të djalit

Kjo gjë kundërshtohet nga Arjani, duke thënë se janë në pikën kufitare të Muriqanit dhe se autoritetet insistojnë të kontrollojnë Borën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40” pa komplekse/ Shihni si duket në pozat me rroba banjo

Publikuar

-

Nga

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”Luljeta Nallbani ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve sapo u bë pjesë e reality shoë-t.

Ajo tregoi se është pa komplekse dhe se nuk i interesonin fjalët e njerëzve. Këto fjalë i përforcoi edhe më shumë me disa foto të publikuara së fundmi në rrjetet sociale.

Ajo ka qenë në plazh dhe ka postuar disa foto me rroba banjo. Ajo tregon se po shijon rrezet e diellit dhe se ka kaluar një ditë të mrekullueshme.

LEXO EDHE:  PD me zëdhënëse me qira!

LEXO EDHE:  Andin nuk e lënë rehat edhe në Vlorë/ E përndjek “hija” e Jasminës

Ndjekësit i kanë pëlqyer pozat e saj dhe i kanë bërë komente të shumta, ku i shkruajnë që të bëjë qejf në këto ditë të nxehta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Feston sot 34-vjetorin/ Ja surpriza që Përputhen i bën Mevlanit për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

“Më ka kërcënuar”/ Konkurrentja e Përputhen bën deklaratën e fortë

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët më të komentuar të programit Përputhen.

Sot ai feston 34 vjetorin e tij. Stafi i Përputhen dhe konkurentët kanë menduar një surprizë shumë interesante për të.

Teksa kanë qenë duke udhëtuar të gjithë janë mbledhur duke i kënduar këngën e ditëlindjes.

Mevlani shihet i lumtur dhe plot që ndodhet mes tyre në këtë ditë të shtrenjtë të tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE