Connect with Us

Murati merr vendimin e papritur/ Deklarohet vetëm për Olën

Showbizz

Murati merr vendimin e papritur/ Deklarohet vetëm për Olën

Publikuar

-

Murati merr vendimin e papritur/ Deklarohet vetëm për Olën

Një tjetër konkurrent i Përputhen, Murati ka bërë  një deklaratë dashurie për një nga konkurrentet.

Gjatë takimit të nxehtë, ai ka deklaruar se në emision do të jetë vetëm për Olën.

Ndërkohë Ola nga ana tjetër është shprehur se i duhet një takim me një djalë tejëtr në emision për të qenë më e vendosur para se të bëjë deklaratën për Muratin.

LEXO EDHE:  Meta nuk heq dorë nga fushata/ Hiqet si i shqetësuar për banorët e Ishmit

Çifti ka shijuar takimin pranë detit duke i habitur të gjithë me afrimitetin që shafqën. Madje Murati shkoi më tej, duke e ndihmuar Olën të hiqte dhe fundin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pritja e ish konkurrentëve të Përputhen në Shkodër/ Shpërthejnë ndjekësit: Nuk bëhet Shqipëria

Publikuar

-

Nga

Një ditë më parë, ish konkurrentët e Pëpruthen kanë ndaluar në Shkodër ku janë pritur nga një numër i madh njerëzish të cilët vraponin pas tyre për t’i takuar apo për të shkrepur një foto me ta.

Video ka patur shumë reagime në rrjetet sociale ku ndjekës të revoltuar kanë reaguar duke e quajtur këtë veprim jo normal.

LEXO EDHE:  “Jetojmë si në mesjetë”/ Tabaku takim me banorët në Zall Herr: Qeveria vetëm gënjen dhe rrit taksat

LEXO EDHE:  “Kam zbuluar një anë tjetër të saj”/ Saimiri flet për lidhjen në distancë me Merin

Ata shkruajnë se prandaj nuk bëhet Shqipëria pasi njerëzit në këtë vend ngrihen për gjëra të kota dhe jo për shqetësimet që realisht kanë./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Të ndarë prej ditësh/ Bora Zemani tregon raportin e Sarës me Atdheun

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentët e Pëpruthen, moderatorja Bora Zemani, autorja e programit, Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi kanë nisur prej javësh me turin e tyre në gjithë Shqipërinë.

Këtë radhë destinancioni ishte Shkodra ku hsumë prej ish konkurrentëve janë pritur me shumë entuziasëm nga fansat.

Por përpos kësaj moderatorja bora Zemani ka publikuar një moment ku shoihen Sara me Atdheun, duke e shoqëruar postimin me dy zemra.

LEXO EDHE:  “Kam zbuluar një anë tjetër të saj”/ Saimiri flet për lidhjen në distancë me Merin

LEXO EDHE:  “Kam zbuluar një anë tjetër të saj”/ Saimiri flet për lidhjen në distancë me Merin

Kjo tregon se Sara dhe Atdheu kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin edhe pse pak ditë më parë ata konfirmuan se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më shqyen”/ Ana Kauri tregon si e pritën fansat në Shkodër

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentëtë e Përputhen, gjatë këtij sezoni veror kanë vendosur që të bëjnë tur në të gjithë Shqipërinë.

Këtë herë ndalesa ishte në qytetin e Shkodrës, ku ish konkurrentët janë pritur nga qindra fansa të cilët kanë vrapuar drejt tyre për t’i takuar apo për të bërë thjesht foto me ta.

Ana Kauri e entuziasmuar ka publikuar një video në rrjetet sociale ku tregon se është pritur mjaft mirë nga fansat.

LEXO EDHE:  Ngjela: Nëse Reforma Zgjedhore vazhdon siç duan amerikanët, asnjë nga këta s’do jetë në zgjedhje

LEXO EDHE:  Takimi Meta-Laschet/ Dëshirojmë më shumë investime dhe projekte

Më shqyen, Shkodra“, shkruan Ana krahas videos së publikuar në Instastory./ CNA.al

LEXO TE PLOTE