Connect with Us

Krimi në familje/ Ish polici zbraz kallashnikovin mbi gruan, plagosen të tjerë

Kronika

Krimi në familje/ Ish polici zbraz kallashnikovin mbi gruan, plagosen të tjerë

Publikuar

-

Krimi në familje/ Ish polici zbaz kallashnikovin mbi gruan, plagosen të tjerë

Sot qyteti i Elbasanit u trondit nga një ngajrje shumë e rëndë. Një ish punonjës i Policisë ka qëlluar për vdekje gruan e tij 54 vjeçare.

Mësohet se ish polici quhet Koço Bozo dhe viktima Liljana Bozo. Thuhet se ish polici më parë është akuzuar për dhunë në familje.

Çifti kanë qenë në proces divorci dhe pas një konflikti, burri ka qëlluar me kallashnikov drejt gruas së tij.

LEXO EDHE:  I shërbyen 73-vjeçares me koronavirus/ Vetizolohen 4 mjekë e infermierë në Durrës

Por plumbat kanë prekur avokatin dhe një tjetër polic. Policia ka bërë arrestimin e menjëhershëm të autorit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Shkrumbohet nga flakët makina në dalje të tunelit të Elbasanit

Publikuar

-

Nga

Video/ Shkrumbohet nga flakët makina në dalje të tunelit të Elbasanit

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në dalje të tunelit Elbasan-Tiranë.

Në momentin që është përfshirë nga flakët makina ka qenë në lëvizje.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit të shkaktuar që ka përfshirë automjetin.

LEXO TE PLOTE

Kronika

Sherr për pronën/ Qëllohet me lopatë në kokë zyrtari i bashkisë

Publikuar

-

Nga

Sherr për pronën/ Qëllohet me lopatë në kokë drejtori i Shërbimeve Publike në Gjirokastër

Një konflikt për motive pronësie ka degraduar në dhunë fizike në Gjirokastër.

Mësohet se Seit Rondo drejtori i Shërbimeve Publike është konfliktuar me Kujtim Bashen për motive pronësie teksa sherri ka agravuar në dhunë fizike.

Rondo ka marrë plagë në kokë pasi është qëlluar me lopatë dhe ndodhet ne Spitalin Rajonal Omer Nishani.

LEXO EDHE:  Elbasan/ Kapet me 3 armë zjarri, arrestohet 65-vjeçari

LEXO EDHE:  Aksident i rëndë në Elbasan/ Trajleri përplaset me dy vetura

Ndërkohë policia ka shoqëruar Kujtim Bashën në komisariatin  e Gjirokastrës.

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksident i rëndë në Shkodër-Koplik/ Përplasen dy makina

Publikuar

-

Nga

Aksident i rëndë në Shkodër-Koplik/ Përplasen dy makina

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik.

Mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra tjetrën, dhe për pasojë të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur.

Paraprakisht dyshohet se shkak për përplasjen e dy mjeteve ka qenë shpejtësia e lartë me të cilën po udhëtonin, ndërsa nuk dihen ende identitetet e personave që kanë mbetur të plagosur./CNA.al

LEXO TE PLOTE