Connect with Us

FOTOT-E papërmbajtshme/ Njihuni me modelen që ekspozon të gjitha pjesët e trupit

Showbizz

FOTOT-E papërmbajtshme/ Njihuni me modelen që ekspozon të gjitha pjesët e trupit

Publikuar

-

FOTOT-E papërmbajtshme/ Njihuni me modelen që ekspozon të gjitha pjesët e trupit

Kayla Rockett është një nga vajzat më të parezistueshme të rrjeteve sociale. Ajo është bërë e njohur falë formave të saj bombastike si dhe fotove të saj shumë të nxehta dhe provokuese.

Kayla në çdo foto të saj ekspozon linjat e saj shpërthyese duke ndezur rrjetin dhe duke bërë për vete meshkujt.

LEXO EDHE:  Trupin e saj do ta kishte zili çdo femër/ Kjo është modelja që do t’iu çmendë me format e saj

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Do të bëja dashuri çdo ditë”/ Enca publikon foton “hot” me Beartin

Publikuar

-

Nga

Enca Haxhia është padyshim një prej këngëtareve që gjithnjë di të tërheqë vëmendjen e mediave rozë. Duket se Enca do të rikthehet fuqishëm në muzikë pas një pause të gjatë.

Enca ka zbuluar se Bearti do të jetë figuranti në klipin e saj të radhës. Në një bisedë virtuale me ndjekësit e kanë pyetur rreth lajmeve të fundit që qarkullojnë në portale ku thuhet se dyshja kanë diçka më shumë mes njëri-tjetrit.

LEXO EDHE:  Instagrami ndalon disa përdorues të publikojnë fotografi në story

LEXO EDHE:  Futi djemtë në "sherr"/ Melisa, e përkëdhelura e Përputhen

Sërish Enca nuk ka sqaruar asgjë duke i bërë edhe më të forta dyshimet pasi poston një foto tejet të nxehtë.

Ajo shihet mbi Beratin në një shtrat, por me siguri që kjo është një pjesë e shkëputur nga klipi.Ndërsa nuk kanë munguar edhe pyetjet dhe përgjigjet provokuese të këngëtares.

A je për të bërë dashuri?”, e pyet ndjekësi, ndërsa enca përgjigjet: “Çdo ditë.”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi “gjuan” Bora Zemanin/ “Është femra më seksi në…”

Publikuar

-

Nga

Andi “gjuan” Bora Zemanin/ “Është femra më seksi në…”

Andi Artani është një nga dejmtë më të përfolur të emisionit Përputhen. Pas ndarjes nga Jamsina Andin e kemi parë shumë aktiv në intervista ku ka folur për eksperiencën e tij në emision.

Së fundi në një intervistë për “Express Rozë”, Andi ka përfituar për të “gjuajtur” moderatoren Bora Zemanin.

I pyetur se kush është femra më seksi në Pëpruthen, ai është shprehur Bora Zemani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Formohet çifti i parë në Përputhen 40+/ Stela dhe Çimi puthen në mes të emisionit

Publikuar

-

Nga

Formohet çifti i parë në Përputhen 40+/ Stela dhe Çimi puthen në mes të emisionit

Stela dhe Çimi janë deklaruar për njëri-tjetri. Në përballjen e tyre në Përputhen ata kanë shprehur ndjenjat për njëri tjetrin, madje kanë shkëmbyer edhe një puthje.

“Nuk po më besohet. Tani nuk flas fare. Unë jam ekskulizivisht për ty”, u shpreh Çimi pasi Stela u deklarua se në emision është vetëm për të. / CNA.al

LEXO TE PLOTE