Connect with Us

Divorci i bujshëm i Bill Gates/ Ish bashkëshortja bën blerjen e “çmendur” pak para ndarjes

Showbizz

Divorci i bujshëm i Bill Gates/ Ish bashkëshortja bën blerjen e “çmendur” pak para ndarjes

Publikuar

-

Divorci i bujshëm i Bill Gates/ Ish bashkëshortja bën blerjen e "çmendur" pak para ndarjes

Bashkëthemeluesi i Microsoft, Bill Gates dhe bashkëshortja e tij Melinda Gates, më në fund kanë bërë të ditur divorcin e tyre.

Divorci i çiftit ishte një nga temat më të nxehta, e parashikuar disa javë para se të bëhej publike.

Ish bashkëshortja Melinda Gates, tre javë më parë ka bërë një blerje të çmendur. Ajo ka shpenzuar plot 1,2 milionë dollarë për të blerë një pronë në Seattle.

Vila luksoze që tashmë është pronë e Melinda Gates ka katër dhoma gjumi, dy banjo dh ekopshte gjigante.

Pas shumë mendimesh dhe shumë pune në marrëdhëniet tona, ne kemi marrë vendimin për t’i dhënë fund martesës sonë. Në 27 vitet e fundit, ne kemi rritur tre fëmijë të mrekullueshëm dhe kemi ndërtuar një institucion që operon në të gjithë botën dhe i ndihmon njerëzit të jetojnë jetë të shëndetshme dhe produktivë.

Ne do të vazhdojmë të ndajmë besimin në këtë mision dhe të punojmë së bashku për fondacionin, por nuk besojmë më se mund të shkojmë përpara së bashku si çift në fazën tjetër të jetës sonë. Ne kemi nevojë për hapësirë ??dhe privatësi për familjen tonë në këtë kapitull të ri të jetës sonë,” thuhet në deklaratën e Bill Gates./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet djali me të cilin Ledjana u kap në makinë/ Ja, kush është ai

Publikuar

-

Nga

Ledjana u rikthye sërish në qendër të vëmendjes.

Një fotografi e saj në makinë me një mashkull misterioz, publikuar nga portalet kosovare, bëri xhiron mediatike.

U tha pamjet janë shkrepur në një karburant në Mitrovicë, por kush është mashkulli në fjalë dhe çfarë e lidh atë me Ledjanën?

Personi në fjalë është një mik i Ledjanës me origjinë nga Turqia, ai quhet Onur dhe me profesion është parukier.

Së fundmi, Onuri, me të cilin Ledjana bashkëpunon sa i përket imazhit të saj, në Tiranë është në përgatitje të hapjes së sallonit të ri të bukurisë në Mitrovicë, ku Ledjana si imazh do të jetë e ftuar në hapje.

LEXO EDHE:  Video-“Mos e ngri zërin, ti vetëm merr lekët”/ LSI nuk ndalet duke blerë vota

LEXO EDHE:  Video-"Mos e ngri zërin, ti vetëm merr lekët"/ LSI nuk ndalet duke blerë vota

Mes dyshes nuk ka as më shumë e as më pak se miqësi dhe bashkëpunim profesional.

Mister mbetet nëse Ledjana është në një lidhje të re apo jo, mirëpo sa i përket Onurit – nuk ka asgjë të fshehtë e as të pasqaruar nga tani e tutje./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bora i zbulon sekretin/ Ja kë ngacmon Arjani në turin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

“Dil te semafori”/ Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj Armandos: Turp të kesh, do kërkoj që të zhdukesh nga këtu

Bora Zemani dhe Arjan Konomi kanë qenë dy personazhe shumë të pëlqyera nga publiku në emisionin Përputhen. Arjani ka qenë si opinionist i emisionit dhe Bora si moderatore.

Tashmë kanë nisur turneun në vende të ndryshme ku janë duke zbuluar të rinj të tjerë për tu bërë pjesë e Përputhen 3.

Bora zbulon  në një video në instagramin e saj se Arjani gjatë turit i ngacmon të gjithë njerëzit që kalojnë.

LEXO EDHE:  Njerëzit e Metës në aksion/ Kapen sekserët që blejnë vota për LSI

LEXO EDHE:  “Unë kam hallin që po e takova Ilir Metën, e blej”!/ Gjiknuri tallet me presidentin dhe i vë një kusht

Kjo gjë kundërshtohet nga Arjani, duke thënë se janë në pikën kufitare të Muriqanit dhe se autoritetet insistojnë të kontrollojnë Borën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40” pa komplekse/ Shihni si duket në pozat me rroba banjo

Publikuar

-

Nga

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”Luljeta Nallbani ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve sapo u bë pjesë e reality shoë-t.

Ajo tregoi se është pa komplekse dhe se nuk i interesonin fjalët e njerëzve. Këto fjalë i përforcoi edhe më shumë me disa foto të publikuara së fundmi në rrjetet sociale.

Ajo ka qenë në plazh dhe ka postuar disa foto me rroba banjo. Ajo tregon se po shijon rrezet e diellit dhe se ka kaluar një ditë të mrekullueshme.

LEXO EDHE:  LSI “i hyn frika në palcë”/ Trokasin në dyert e qytetarëve me ‘thasë me para’ me vete

LEXO EDHE:  Video- Në radhë për të blerë në supermarket/ Modestia e Merkel në kohën e koronavirusit

Ndjekësit i kanë pëlqyer pozat e saj dhe i kanë bërë komente të shumta, ku i shkruajnë që të bëjë qejf në këto ditë të nxehta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE