Connect with Us

“Cilën fytyrë përdore sot?”/ Sara fotografohet me Atdheun, Geliani i tregon daljen

Showbizz

“Cilën fytyrë përdore sot?”/ Sara fotografohet me Atdheun, Geliani i tregon daljen

Publikuar

-

“Cilën fytyrë përdore sot?”/ Sara fotografohet me Atdheun, Geliani i tregon daljen

Një tjetër çift që është përçarë në Përputhen, është Geliani dhe Sara. Pasi u deklaruan me njëri-tjetrin Sara ka bërë veprimin e papritur.

Konkurrentja ka publikuar disa foto ku shihet me Atdheun. Krahas shkruan: Bashkë zihemi por pa njëri-tjetrin nuk rrimë dot.

Pas kësaj ka reaguar Geliani, i cili e ka thumbuar në rrjetet sociale. “Cilën fytyrë përdore sot? Dil nga këtu”, duke i treguar derën dhe duke e etiketuar në post.

LEXO EDHE:  Dita e fundit në program/ Mevlani dhe Ledjana bëjnë veprimin e shumëpritur

Tanimë nuk e dimë se çfarë do të ndodhë me dyshen, Geliani-Sara, mbetet për të parë përballjen  mes tyre./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Giussepe vë në siklet Shqipen/ “A bën akoma seks ti?”

Publikuar

-

Nga

Giussepe ve në siklet Shqipen/ “A bën akoma seks ti?”

Giussepe, një nga konkurentët e emisionit të dashurisë “Përputhen +40”, ka vënë në siklet Shqipen gjatë takimit që kanë zhvilluar së bashku.

Ai i kujtoi eksperiencat e saj të mëparshme, që siç ka treguar Shqipja kanë qenë të hidhura dhe kjo e fundit tha se ata kanë qenë pjesë e së kaluarës.

Pas kësaj ai e vuri konkurenten në siklet duke e pyetur nëse bën akoma seks. Shqipja deklaroi se po, ndërsa rrëfeu se ka një kohë të gjatë pa kryer marrëdhënie seksuale duke qenë se jeta nuk është treguar e butë me të.

LEXO EDHE:  Dita e fundit në program/ Mevlani dhe Ledjana bëjnë veprimin e shumëpritur

LEXO EDHE:  FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Pjesë nga biseda:

Giussepe: A bën akoma seks ti?

Shqipja: Them se po.

Giussepe: Them kush e di se unë nuk ndalova nga seksi. Unë nuk ndaloj nga duhani dhe nga seksi, nga kazinoja po.

Shqipja: Po të jetosh me mua duhanin nuk do e pish./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sara flet për vazhdimin e lidhjes me Atdheun/ Ja si janë marrdhëniet mes çiftit

Publikuar

-

Nga

Dekaruan se ishin ndarë/ Për herë të parë Sara flet publikisht për lidhjen me Atdheun Sara dhe Atdheu janë çifti më i përfolur në Përputhen. Pak kohë më parë ata deklaruan se I kishin dhënë fund romancës me tyre. Por mesa duket çifti është pajtuar. Në një pyetësor të hedhur sot nga Sara një ndjekës e ka pyetur se si vazhdon situata mes tyre. Ajo është përgjigjur vëtëm duke vënë një video të të dyve që duken të dashuruar dhe ka vënë një zemër. Gjë që tregon se dyshja është pajtuar dhe duken më të lumtur se asnjëherë.

Sara dhe Atdheu janë çifti më i përfolur në Përputhen. Pak kohë më parë ata deklaruan se i kishin dhënë fund romancës me tyre.

Por mesa duket çifti është pajtuar. Në një pyetësor të hedhur sot nga Sara  një ndjekës e ka pyetur se si vazhdon situata mes tyre. Ajo është përgjigjur vëtëm duke vënë një video të të dyve që duken të dashuruar dhe ka vënë një zemër.

LEXO EDHE:  Artan Hoxha nuk ndalet/ Pas fotove, publikon videon e parcelës me kanabis

LEXO EDHE:  Takim Rama-Basha jashtë shtetit?/ Analisti-Berishës: Po sikur të shikoni foton?

Gjë që tregon se dyshja është pajtuar dhe duken më të lumtur se asnjëherë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Çmendet” Arjan Konomi/ Ja çfarë bën në mes të rrugës

Publikuar

-

Nga

“Ëndërra ime e pa realizuar”/ Arjan Konomi zbulon sekretin në Përputhen

Arjan Konomi është një ndër personazhet më të pëlqyer për publikun shqiptar.

Së fundmi ai është bërë akomë më i përfolur dhe pëlqyer nga emisioni Përputhen ku ka qenë analist.

Pas përfundimit të emisionit konkurentët kanë nisur turin në qytete të ndryshme të Shqipërisë.

Teksa kanë qenë rrugës për në Berat konkurentët së bashku me autoren dhe opinionistin Arjan Konomi ja kanë marrë valles në mes të rrugës.

LEXO EDHE:  Dita e fundit në program/ Mevlani dhe Ledjana bëjnë veprimin e shumëpritur

LEXO EDHE:  “Piktori mashtrues”, një gazetar i infiltruar i emisionit në Vizion Plus: “Ja pse e bëmë”

Ata shihen shumë të qeshur dhe të lumtur teksa kërcejnë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE