Connect with Us

Aulona Musta plas ‘bombën’/ “Dyshja e Përputhen kërkoi 5 mijë euro për një intervistë”

Showbizz

Aulona Musta plas ‘bombën’/ “Dyshja e Përputhen kërkoi 5 mijë euro për një intervistë”

Publikuar

-

Konkurentët e emisionit Përputhen janë kthyer në personazhet më të komentuar dhe më të ndjekur rrejtet sociale dhe shpeshherë janë të ftuar në emisione të ndryshme.

Moderatorja Aulona Musta gjatë një interviste në emisionin “Pardon my french” është shprehur se njëri prej çifteve të Përputhen I ka kërkuar 5 mijë euro për të shkuar në intervistë.

LEXO EDHE:  “Jemi takuar dhe puthur disa herë”/ Andi flet për takimet me Jasminën jashtë emisionit

“Njërin nga çiftet i ftova në emision dhe më kërkuan 5 mijë euro për të qenë të pranishëm në intervistë”, u shpreh Aulona. Ajo nuk ka zbuluar se për nga konkurentët bëhet fjalë./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet djali me të cilin Ledjana u kap në makinë/ Ja, kush është ai

Publikuar

-

Nga

Ledjana u rikthye sërish në qendër të vëmendjes.

Një fotografi e saj në makinë me një mashkull misterioz, publikuar nga portalet kosovare, bëri xhiron mediatike.

U tha pamjet janë shkrepur në një karburant në Mitrovicë, por kush është mashkulli në fjalë dhe çfarë e lidh atë me Ledjanën?

Personi në fjalë është një mik i Ledjanës me origjinë nga Turqia, ai quhet Onur dhe me profesion është parukier.

Së fundmi, Onuri, me të cilin Ledjana bashkëpunon sa i përket imazhit të saj, në Tiranë është në përgatitje të hapjes së sallonit të ri të bukurisë në Mitrovicë, ku Ledjana si imazh do të jetë e ftuar në hapje.

LEXO EDHE:  “Tërhiqja içik veshin”/ Ish banori i Big Brother kritikon Melisën: Sjellje e patolerueshme

LEXO EDHE:  “Jemi takuar dhe puthur disa herë”/ Andi flet për takimet me Jasminën jashtë emisionit

Mes dyshes nuk ka as më shumë e as më pak se miqësi dhe bashkëpunim profesional.

Mister mbetet nëse Ledjana është në një lidhje të re apo jo, mirëpo sa i përket Onurit – nuk ka asgjë të fshehtë e as të pasqaruar nga tani e tutje./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bora i zbulon sekretin/ Ja kë ngacmon Arjani në turin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

“Dil te semafori”/ Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj Armandos: Turp të kesh, do kërkoj që të zhdukesh nga këtu

Bora Zemani dhe Arjan Konomi kanë qenë dy personazhe shumë të pëlqyera nga publiku në emisionin Përputhen. Arjani ka qenë si opinionist i emisionit dhe Bora si moderatore.

Tashmë kanë nisur turneun në vende të ndryshme ku janë duke zbuluar të rinj të tjerë për tu bërë pjesë e Përputhen 3.

Bora zbulon  në një video në instagramin e saj se Arjani gjatë turit i ngacmon të gjithë njerëzit që kalojnë.

LEXO EDHE:  Plas dashuria në rrjet/ Melisa dhe Andi dedikime njëri-tjetrit: E shtrenjta ime

LEXO EDHE:  “Tërhiqja içik veshin”/ Ish banori i Big Brother kritikon Melisën: Sjellje e patolerueshme

Kjo gjë kundërshtohet nga Arjani, duke thënë se janë në pikën kufitare të Muriqanit dhe se autoritetet insistojnë të kontrollojnë Borën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40” pa komplekse/ Shihni si duket në pozat me rroba banjo

Publikuar

-

Nga

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”Luljeta Nallbani ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve sapo u bë pjesë e reality shoë-t.

Ajo tregoi se është pa komplekse dhe se nuk i interesonin fjalët e njerëzve. Këto fjalë i përforcoi edhe më shumë me disa foto të publikuara së fundmi në rrjetet sociale.

Ajo ka qenë në plazh dhe ka postuar disa foto me rroba banjo. Ajo tregon se po shijon rrezet e diellit dhe se ka kaluar një ditë të mrekullueshme.

LEXO EDHE:  “Jemi takuar dhe puthur disa herë”/ Andi flet për takimet me Jasminën jashtë emisionit

LEXO EDHE:  FOTO- U pajtuan në Përputhen/ Ola dhe Jasmina nuk ndahen nga njëra-tjetra

Ndjekësit i kanë pëlqyer pozat e saj dhe i kanë bërë komente të shumta, ku i shkruajnë që të bëjë qejf në këto ditë të nxehta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE