Connect with Us

Vogëlushja vë në siklet moderatoren/ ”Sa burra ke patur ti?”

Showbizz

Vogëlushja vë në siklet moderatoren/ ”Sa burra ke patur ti?”

Publikuar

-

Vogëlushja vë në siklet moderatoren/ ”Sa burra ke patur ti?”

Moderatorja Jonida Vokshi ka qenë e ftuar një ditë më parë në emisionin Në kurthin e Piter Pan.

Vokshi është përballur me pyetjet pikante të vogëlushëve ku një prej tyre e ka vënë në siklet moderatoren.

Jonida ku e ke njohur burrin tënd të parë fare?”, e pyeti Aria, teksa aktorja u habit dhe nisi të qeshte.

LEXO EDHE:  "Jam Kylie Jenner shqiptare"/ Aktori i famshëm amerikan në Youtube provokon Luana Vjollcën

Më falni sa burra keni ju Jonida?”, i kthehet Alketa. “Po 1 burrë kam unë dhe shpresoj të jetë i fundit. E kam njohur në punë, ishim aktorë në një serial, u dashuruam, bëmë edhe një bebe” është përgjigjur Jonida./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Bora i zbulon sekretin/ Ja kë ngacmon Arjani në turin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

“Dil te semafori”/ Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj Armandos: Turp të kesh, do kërkoj që të zhdukesh nga këtu

Bora Zemani dhe Arjan Konomi kanë qenë dy personazhe shumë të pëlqyera nga publiku në emisionin Përputhen. Arjani ka qenë si opinionist i emisionit dhe Bora si moderatore.

Tashmë kanë nisur turneun në vende të ndryshme ku janë duke zbuluar të rinj të tjerë për tu bërë pjesë e Përputhen 3.

Bora zbulon  në një video në instagramin e saj se Arjani gjatë turit i ngacmon të gjithë njerëzit që kalojnë.

LEXO EDHE:  FOTO-Luana Vjollca maskohet si një nga femrat më seksi në botë

LEXO EDHE:  Lufta brenda gjinisë/ Nevina Shtylla: Më është dashur të ruhem nga femrat

Kjo gjë kundërshtohet nga Arjani, duke thënë se janë në pikën kufitare të Muriqanit dhe se autoritetet insistojnë të kontrollojnë Borën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40” pa komplekse/ Shihni si duket në pozat me rroba banjo

Publikuar

-

Nga

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”Luljeta Nallbani ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve sapo u bë pjesë e reality shoë-t.

Ajo tregoi se është pa komplekse dhe se nuk i interesonin fjalët e njerëzve. Këto fjalë i përforcoi edhe më shumë me disa foto të publikuara së fundmi në rrjetet sociale.

Ajo ka qenë në plazh dhe ka postuar disa foto me rroba banjo. Ajo tregon se po shijon rrezet e diellit dhe se ka kaluar një ditë të mrekullueshme.

LEXO EDHE:  “A ke tradhtuar ndonjëherë?”/ Dojna Mema e thotë hapur: Zoti më vë proshuta tek sytë

LEXO EDHE:  “A ke tradhtuar ndonjëherë?”/ Dojna Mema e thotë hapur: Zoti më vë proshuta tek sytë

Ndjekësit i kanë pëlqyer pozat e saj dhe i kanë bërë komente të shumta, ku i shkruajnë që të bëjë qejf në këto ditë të nxehta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Feston sot 34-vjetorin/ Ja surpriza që Përputhen i bën Mevlanit për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

“Më ka kërcënuar”/ Konkurrentja e Përputhen bën deklaratën e fortë

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët më të komentuar të programit Përputhen.

Sot ai feston 34 vjetorin e tij. Stafi i Përputhen dhe konkurentët kanë menduar një surprizë shumë interesante për të.

Teksa kanë qenë duke udhëtuar të gjithë janë mbledhur duke i kënduar këngën e ditëlindjes.

Mevlani shihet i lumtur dhe plot që ndodhet mes tyre në këtë ditë të shtrenjtë të tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE