Connect with Us

Poza të nxehta dhe trup bombastik/ Fotot më tunduese të Andressa Gil

Showbizz

Poza të nxehta dhe trup bombastik/ Fotot më tunduese të Andressa Gil

Publikuar

-

Poza të nxehta dhe trup bombastik/ Fotot më tunduese të Andressa Gil

Andressa Gil është një nga modelet më seksi të Instagramit. Andressa merret me fitness dhe ka një fizik shumë të palestruar.

Gil pozon më së shumti me bikini ku dhe nuk nguron të tregojë  linjat  e saj. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale që po shtohen falë fotove shumë sensuale që publikon në Instagram.

LEXO EDHE:  Ëndrra e çdo mashkulli/ Fotot më të zjarrta të Beniada Nishanit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Poza të nxehta dhe trup bombastik/ Fotot më tunduese të Andressa Gil
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Të pasme bombastike/ Njihuni me modelen meksikane që po çmend rrjetin

Publikuar

-

Nga

Yanet Garcia është një modele, një aktore dhe një yll televizioni shumë i suksesshëm. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram rreth 13.8 milionë.

Bukuroshja meksikane është bërë e famshme për të pasmet e saj fantastike.

Garcia ka foto të ndryshme ku reklamon bikini të firmave të ndryshme dhe ka një numër të madh pëlqimesh.

LEXO EDHE:  VIDEO-Pas 4 vitesh, Françeska Jaçe vendos të bëjë ndryshimin e papritur

LEXO EDHE:  Seksi i mirë zgjat vetëm 13 minuta

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mes puthjesh, përqafimesh dhe trëndafilave të kuq/ Mevlani dhe Antonela më të dashuruar se asnjëherë

Publikuar

-

Nga

Mes puthjesh, përqafimesh dhe trëndafilave të kuq/ Mevlani dhe Antonela pranojnë dashurinë

Antonela është një prej vajzave më të pëlqyera dhe të komentuara të programit Përputhen. Ajo është përfolur shumë për pëlqimin që ka pasur ndaj Mevlan SHabës, një tjetër konkurent i Përputhen.

Ditën e djeshme Antonela ka festuar ditëlindjen e saj ku surprizat nuk kanë pasur të mbaruar. Mirëpo, nuk ka munguar edhe surpriza nga Mevlani.

LEXO EDHE:  “Super bisha” shpërthyese/ Fotot më bombë të modeles që ndez meshkujt

LEXO EDHE:  VIDEO-Pas 4 vitesh, Françeska Jaçe vendos të bëjë ndryshimin e papritur

Ai ka qenë i ftuar në emisionin që Antonela drejton ku mes puthjesh e përqafimesh i ka dhuruar edhe një tufë me trëndafila të kuq.

Nuk dihet nëse dyshja ka vazhduar ndonjë romancë jashtë emisionit, pasi Mevlani ka bërë me dije se i ka dhënë fund lidhjes së tij me Ledjana Prengën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Jasmina çmend meshkujt/ Tregon tatuazhin tek të pasmet

Publikuar

-

Nga

FOTO-Jasmina çmend meshkujt/ Tregon tatuazhin tek të pasmet

Jasmin Kadriu është një nga vajzat më të përfolura në mediat rozë. Shpesh ajo provokon ndjekësit teksa pozon foto me bikini duke treguar linjat perfekte.

Së fundi, ish konkurrentja e Përputhen ka ndezur rrjetin duke publikuar një foto ku shihet duke ekspozuar format.

Ajo pozon para pasqyrës dhe tregon tatuazhin në të pasme.

LEXO EDHE:  Provokon Roza Lati me të pasmet mbi tavolinë/ “Çfarë keni shtruar për të ngrënë”

LEXO EDHE:  VIDEO-Pas 4 vitesh, Françeska Jaçe vendos të bëjë ndryshimin e papritur

Për më tepër shihni fotot./ CNA.al

LEXO TE PLOTE