Connect with Us

Pas ndarjes me Beartin/ Tea vesh fustanin e bardhë të nusërisë

Showbizz

Pas ndarjes me Beartin/ Tea vesh fustanin e bardhë të nusërisë

Publikuar

-

/

Tea Trifoni është padyshim një nga emrat më të lakuar në mediat rozë. Historia e saj e dashurisë me Beart Rexhepin pushtoi të gjitha mediat.

Por nuk zgjati shumë lidhja. Dyshja i dhanë fund lidhjes së dashurisë pas një udhëtimi që realizuan në Turqi.

Tashmë Tea është beqare, por së fundi i ka befasuar të gjithë teksa në Instastory ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me një fustan nusërie.

LEXO EDHE:  Rama publikon foto nga fushata e Bashës/ Bën përsheshe me virus për politikë pa din e as iman

Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për një reklamë apo Tea ka gjetur njeriun e jetës. Kjo mbetet për tu parë në vzhdim nga detajet që do të zbulojë vetë ish konkurrentja e Përputhen./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Beatrix nxjerr këngën për Donaldin/ Alban Ramosaj ka dy fjalë për të motrën

Publikuar

-

Nga

cna show

Një ditë më parë këngëtarja Beatrix Ramosaj ka publikuar një këngë kushtuar Donald Veshajt.

Në këngë ajo shpreh të gjithë ndjenjat e saj për momentin, pasi është përballur me të gjithë komentet jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

“Lëri se ça thonë më the, momente sy më sy po më kupton. Tjerët le të xhelozojnë, o se kanë idenë se çfarë ne përjetojmë”, janë disa vargje të këngës.

LEXO EDHE:  Ukrainasja që po tërbon meshkujt/ Fotot më përvëluese të supermodeles që po “djeg” rrjetin

LEXO EDHE:  Foto/ Protestuesit shtrihen para kryeministrisë dhe bëjnë gjestin simbolik për Klodian Rashën

Trixa tregon se tekstin dhe muzikën e ka realizuar së bashku me vëllain e saj Alban Ramosaj, i cili në një koment ka treguar edhe një herë mbështetjen e tij për të motrën.

“Shumë krenar për ty engjëlli im. Superstar, zemër”, shkruan Alban Ramosaj./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti i njohur i showbizzit i jep fund marrëdhënies shumëvjeçare

Publikuar

-

Nga

cna show

William Levy dhe Elizabeth Gutierrez janë dy prej aktorëve më të famshëm të telenovelave meksikane.

Përveç anës profesionale, Gutierrez dhe Levy ishin një nga çiftet më të dashur të showbizzit.

Së fundi dyshja kanë bërë me dije për të gjithë fansat e tyre se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre shumëvjeçare .Këtë aktori William Levy e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale ku shkruan:

LEXO EDHE:  Foto/ Protestuesit shtrihen para kryeministrisë dhe bëjnë gjestin simbolik për Klodian Rashën

LEXO EDHE:  Foto/ Protestuesit shtrihen para kryeministrisë dhe bëjnë gjestin simbolik për Klodian Rashën

“Ne duam t’ju bëjmë të ditur se pasi e menduam mirë, kemi vendosur t’i japim fund marrëdhënies sonë. Por ne do të vazhdojmë të jemi familja e bukur që jemi dhe prindërit më të mirë për fëmijët tanë. Kjo nuk do të ndryshojë kurrë”.

Kujtojmë se dyshja janë prindër të dy fëmijëve, Christofer dhe Kailey Levy./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donladi lë pas hatërmbetjen me Einxhel/ Pasi theu krahun, i qëndron tek koka deri në mëngjes

Publikuar

-

Nga

cna show

Moderatorja Einxhel Shkira ka thyer krahun teksa luante një lojë të improvizuar bashkë me banorët e tjerë.

Në fillim banorët e morën me të qeshur incidentin që pësoi Einxhel, por më pas u kujdesën për të. Një nga banorët që qëndroi deri në mëngjes duke u kujdesur për të ishte Donaldi Veshaj.

Teksa banorët e tjerë ishin shtrirë për të fjetur, Donaldi nuk është ndarë në asnjë moment nga ajo, duke u kujdesur që Einxhel të bëhej mirë.

LEXO EDHE:  Fshin të gjitha gjurmët/ Kim kapet mat nga ndjekësit e Instagramit

LEXO EDHE:  Fshin të gjitha gjurmët/ Kim kapet mat nga ndjekësit e Instagramit

Pavarësisht të gjitha debateve dhe fjalëve me të cilat i janë drejtuar njëri-tjetrit, Donaldi ka qëndruar pranë saj në këtë moment shumë të vështirë për të.

Kujtojmë se Einxhel i është nënshtruar operacionit në spitalin Hygeia, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE