Connect with Us

Olta Gixhari shpërthen keq ndaj Veliajt/ “Është jashtë trurit”

Lajme

Olta Gixhari shpërthen keq ndaj Veliajt/ “Është jashtë trurit”

Publikuar

-

Olta Gixhari shpërthen keq ndaj Veliajt/ “Është jashtë trurit”

Aktorja Olta Gixhari ka shpërthyer keq ndaj kryebashkiakut Erion Veliaj përsa i përket gjobave që ka marrë së fundi për parkimin e makinës. Aktorja ka treguar se është gjobitur sërish pasi ka parkuar para shtëpisë edhe pse mban vulën e rezidentit.

E revoltuar Olta i është drejtuar Veliaj duke i thënë se i ka rënë kryq e tërthor zonës ku jeton dhe nuk gjen asnjë vend parkimi pa pagesë.

LEXO EDHE:  Olta Gixhari zhvishet serish/Tregon tangat e kuqe live (Foto)

Për më tepër shihni reagimin e saj në videot e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

“Faleminderit me zemër”/ Ilva Tare largohet nga ekrani, nis një kapitull i ri në rrugëtimin personal dhe profesional

Publikuar

-

Nga

“Faleminderit me zemër”/ Ilva Tare largohet nga ekrani, nis një kapitull i ri në rrugëtimin personal dhe profesional

Në këto 25 vite kam pasur privilegjin që ekranin ta quaja shtëpinë time.

Ju keni qenë aleati im në përballjet e vështira me realitetin dhe mentalitetin. Publiku ka qenë edhe kritiku dhe vlerësuesi im më i mirë. Veçanërisht, vajza të reja që sot janë nëna që kanë dashur të japin lajme dhe të kishin zërin dhe forcën time në publik. Edhe nëna e baballarë që projektonin tek unë dëshirën për të qenë përcjellësja e zërit të tyre. I falënderoj për çdo inkurajim që më ka motivuar përballë pengesave dhe nuk kanë qenë të pakta.

E kam zemrën plot me mirënjohje edhe për të gjithë bashkudhëtarët, me të cilët kemi punuar për të bërë me të mirën për një gazetari cilësore.

Kam punuar dhe mësuar shumë në këto vite të mbushura me ngjarje historike, por mbi të gjitha jam përpjekur të jem në anën e drejtë të zhvillimeve dhe të së vërtetës që unë kam ditur.

LEXO EDHE:  Shano shpërthen ndaj Ramës dhe Veliajt: Si po e përdorin pushtetin për të ndihmuar LGBT
LEXO EDHE:  Olta Gixhari, jep provat që nuk mban vërtet mbathje

Jam rritur shumë në këto tri dekada dhe e kam parë këtë vend te rritet shumë. Largohem me shpresë për vendin tonë.

Kemi kaluar shumë së bashku unë dhe ju… dhe tani është momenti që unë ta mbyll këtë kapitull, për t’i dhënë më shumë kohë familjes sime, Eduardit, Melodisë e Thomasit. Është koha të nis një kapitull të ri, në një stacion tjetër të jetës sime.

Iki e emocionuar, me urimet më të mira për të gjithë ju, ashtu siç ju më keni bekuar me urimet tuaja ne këto vite sfidues, por edhe përmbushës. Më e mira është përpara nesh.

Do të mund të më shihni sërish me emisione dhe segmente speciale herë pas here. Ilva Now dhe ky kapitull suksesi me Euronews Albania mbyllet, por kjo s’është hera e fundit që shihemi bashkë. Faleminderit me zemër!/euronews

LEXO TE PLOTE

Lajme

Braçe i “fiksuar“ pas Elvana Gjatës/ Ja çfarë shkruan për të

Publikuar

-

Nga

Braçe i “fiksuar“ pas Elvana Gjatës/ Ja çfarë shkruan për të

Këngëtarja Elvana Gjata vazhdon me sukseset e saj të njëpasnjëshme në muzikë. Së fundi ajo ka publikuar projketin e saj më të ri muzikor të shoqëruar me klip.

“Loti”, titullohet kënga që është pëlqyer masivisht nga dashamirësit e muzikës së Elvanës, ku pjesë e tyre duket se është edhe deputeti i PS, Erion Braçe.

Në një psotim në rrjetet sociale, Braçe ka komplimentuar Elvana Gjatën për këngën, zërin si dhe elegancën që ka përcjellë në këngë dhe klip.

LEXO EDHE:  Olta Gixhari zhvishet serish/Tregon tangat e kuqe live (Foto)

LEXO EDHE:  “Më ka tradhëtuar me 20 fantazma”- aktori Ryan Reynolds “sulmon” gruan e tij

Tingull, zë, elegancë, breg, park, erë veriu, një copëz Divjake…”, shkruan Braçe në postimin e tij./
CNA.al

LEXO TE PLOTE

Lajme

VIDEO-Me shqelma e me shuplaka/ Plas sherri mes dy vajzave në një klub

Publikuar

-

Nga

Në një lagje të Prishtinës, dy vajza janë përfshirë në një sherr. Ende nuk ësht ëbërë i ditur shkaku i konfliktit por përplasja ka ndodhur dhe jashtë ambienteve të lokalit në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia e cila ndërprerë sherrin mes vazjave.

Mediet kosovare kanë publikuar pamjet nga sherri, ku vajzat shihen që e godasin njëra-tjetrën më shuplaka e me shqelma.

LEXO EDHE:  Aleanca e Teatrit i drejtohet Gjykatës Kushtetuese/ Zbardhet kërkesa e tyre

LEXO EDHE:  Shano shpërthen ndaj Ramës dhe Veliajt: Si po e përdorin pushtetin për të ndihmuar LGBT

LEXO TE PLOTE