Connect with Us

“Nuk ishte dashuri me shikim të parë”/ Jasmina dedikim Andit

Showbizz

“Nuk ishte dashuri me shikim të parë”/ Jasmina dedikim Andit

Publikuar

-

"Nuk ishte dashuri me shikim të parë"/ Jasmina dedikim Andit

Jasmina dhe Andi u larguan nga emisioni për të vazhduar njohjen e tyre jashtë emisionit. Dyshja transmetuan shumë emocione duke e mbyllur rrugëtimin e tyre në Përputhen me një puthje.

Duket se çifti po e shijojnë më shumë njëri-tjetrin jashtë emisionit. Kjo duket nga dedikimi që Jasmina ka bërë në rrjetet sociale.

Teksa ka publikuar një foto bashkë me Andin ajo shprehet se nuk ishte një dashuri me shikim të parë por tre muaj plot duke u zënë me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Foto- Rama tek “Shqiptarët për Shqiptarët”/ Aktivisti: Emisioni e humbi madhështinë

Nuk ishte dashuri me shikim të parë, por tre muaj plot tu u përla!”, shkruan Jasmina./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pritja e ish konkurrentëve të Përputhen në Shkodër/ Shpërthejnë ndjekësit: Nuk bëhet Shqipëria

Publikuar

-

Nga

Një ditë më parë, ish konkurrentët e Pëpruthen kanë ndaluar në Shkodër ku janë pritur nga një numër i madh njerëzish të cilët vraponin pas tyre për t’i takuar apo për të shkrepur një foto me ta.

Video ka patur shumë reagime në rrjetet sociale ku ndjekës të revoltuar kanë reaguar duke e quajtur këtë veprim jo normal.

LEXO EDHE:  “Më kanë kërkuar marrëdhënie seksuale njerëz me pozitë”/ Graciano i “Përputhen” nxjerr sekretet

LEXO EDHE:  Çfarë ndodhi me Anën dhe Atdheun pas largimit nga emisioni/ Dyshja sqaron a ka diçka mes tyre

Ata shkruajnë se prandaj nuk bëhet Shqipëria pasi njerëzit në këtë vend ngrihen për gjëra të kota dhe jo për shqetësimet që realisht kanë./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Të ndarë prej ditësh/ Bora Zemani tregon raportin e Sarës me Atdheun

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentët e Pëpruthen, moderatorja Bora Zemani, autorja e programit, Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi kanë nisur prej javësh me turin e tyre në gjithë Shqipërinë.

Këtë radhë destinancioni ishte Shkodra ku hsumë prej ish konkurrentëve janë pritur me shumë entuziasëm nga fansat.

Por përpos kësaj moderatorja bora Zemani ka publikuar një moment ku shoihen Sara me Atdheun, duke e shoqëruar postimin me dy zemra.

LEXO EDHE:  Çfarë ndodhi me Anën dhe Atdheun pas largimit nga emisioni/ Dyshja sqaron a ka diçka mes tyre

LEXO EDHE:  Çfarë ndodhi me Anën dhe Atdheun pas largimit nga emisioni/ Dyshja sqaron a ka diçka mes tyre

Kjo tregon se Sara dhe Atdheu kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin edhe pse pak ditë më parë ata konfirmuan se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më shqyen”/ Ana Kauri tregon si e pritën fansat në Shkodër

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentëtë e Përputhen, gjatë këtij sezoni veror kanë vendosur që të bëjnë tur në të gjithë Shqipërinë.

Këtë herë ndalesa ishte në qytetin e Shkodrës, ku ish konkurrentët janë pritur nga qindra fansa të cilët kanë vrapuar drejt tyre për t’i takuar apo për të bërë thjesht foto me ta.

Ana Kauri e entuziasmuar ka publikuar një video në rrjetet sociale ku tregon se është pritur mjaft mirë nga fansat.

LEXO EDHE:  “Ku ka tym ka dhe zjarr”/ Fifi flet për raportin me Fation Kuqarin

LEXO EDHE:  "Kur të pyesin për mua"/ Ledjana i dërgon mesazhe Mevlanit

Më shqyen, Shkodra“, shkruan Ana krahas videos së publikuar në Instastory./ CNA.al

LEXO TE PLOTE