Connect with Us

“Bisha” e Instagramit/ Kjo është modelja më e nxehtë e momentit

Showbizz

“Bisha” e Instagramit/ Kjo është modelja më e nxehtë e momentit

Publikuar

-

“Bisha” e Instagramit/ Kjo është modelja më e nxehtë e momentit

Skylar Walling është një modele dhe yll i mediave sociale, e cila është bërë e njohur për fotot e saj përvëluese me bikini.

Ajo është një ambasadore për markat e njohura si Jomie Bikini dhe Dolls Kill.

Skylar ka mbi 1 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, ku nuk ndalet me pozat hot.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më shpërthyese të Skylar Walling./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Djersa ujë”/ Ana Kauri seksi edhe në palestër

Publikuar

-

Nga

Ana Kauri është një nga ish konkurrentet e Përputhen më të përfolura. Bukuroshja nga Berati ka nisur palestrën për të hequr kilet e tepërta dhe për të dukur sa më  në formë gjatë këtij sezoni.

Ajo së fundi ka publikuar nëj video kus hihet në palestër dhe tregon se po ushtron shumë fort.

LEXO EDHE:  Pasion futbollin dhe palestrën, supermodelja “tërbon” fansat në “Instagram”

LEXO EDHE:  Modelja seksi me format perfekte/ Njihuni me bukuroshen bjonde që çmendi meshkujt

“Djersa ujë, ujë”, shkruan Ana krahas videos duke treguar linjat shpërthyese./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana tregon pendesën për ndarjen nga Mevlani

Publikuar

-

Nga

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana tregon pendesën për ndarjen nga Mevlani

Ledjana Prenga është folur shumë për lidhjen e saj me Mevlan Shabën. Dy konkurentët kanë bërë me dije se kanë marrë vendimin për tu ndarë pak kohë më parë.

Mirëpo, të dy shihen që shpesh herë i dedikojnë thënie apo këngë njëri tjetrit në rrjetet sociale.

Së fundmi Ledjana ka personalizuar një kasë telefoni ku shkruan “Kur më pyesin cila është pika jote e dobët, mendja më shkon menjëherë tek ti”. Sipër kësaj video ajo ka vendosur këngën e Dafina Zeqirit “pa ty krejt shpirti mu ka thy”./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më bombastike e Playboy/ Fotot më mahnitëse të Lindsey Pelas

Publikuar

-

Nga

Lindsey Pelas është një nga modelet më të nxehta të revistës së famshme Playboy. Ajo numëron plot 8.5 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Modelja me forma bombastike që i ndan në rrjetet sociale, ku I ccmend të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

LEXO EDHE:  Modelja seksi me format perfekte/ Njihuni me bukuroshen bjonde që çmendi meshkujt

LEXO EDHE:  Elvana Gjata “trendy” me të kuqe

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE