Connect with Us

Albano Bogdo: Luanën nuk e njoh edhe sikur ta shoh në rrugë

Showbizz

Albano Bogdo: Luanën nuk e njoh edhe sikur ta shoh në rrugë

Publikuar

-

Albano Bogdo: Luanën nuk e njoh edhe sikur ta shoh në rrugë

Albano Bogdo është një nga aktorët më të dashur të humorit. Së fundi ai ka qenë I ftuar në emisionin “Binjakët” ku i është përgjigjur me shumë sinqeritet pyetjeve të Donaldit dhe Romeos.

I pyetur se cila nga moderatoret i pëlqen më shumë, Marina apo Luana, Bogdo i ka habitur të gjithë me përgjigjen e tij.

Luanën nuk e kam takuar asnjëherë në jetën time, sinqerisht. Nuk e kam parë asnjëherë në jetën time.

Po sikur të kalojë në rrugë e njeh”, e pyet njëri prej binjakëve dhe ai përgjigjet: “Nuk gënjej unë. Nuk e njoh.”

Ndërsa për Marinën është shprehur se kanë marrëdhënie shumë të mira dhe është një nga femrat më të bukura qe ka Shqipëria.

LEXO EDHE:  Fation Kuqari, “luani” që nuk njihte konkurrencën në Përputhen

Marinën e kam shumë shoqe, kam shumë respekt, kemi shumë marrëdhënie të mira dhe mendoj se është një nga femrat më të bukura që ka Shqipëria”, u shpreh Bogdo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Prej kohësh nuk flasin me njëri-tjetrin/ Pajtohen Enca dhe Noizy?

Publikuar

-

Nga

Dy prej personazheve më të koemntuar të momentit, Enca dhe Noizy duket se kanë vendosur të lënë pas zënkat e të shkuarës.

Prej kohësh, reperin dhe këngëtaren nuk i kemi parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe nuk komunikojnë më.

Por duket se gjërat kanë ndryshuar. Ajo ka publikuar në Instastory pak ng aklipi “Boë doën” që ka grumbulluar mbi 100 milionë klikime, 5 vite nga publikimi i këngës.

LEXO EDHE:  “Zoti mbroftë adoleshentët”/ Ish konkurrentja e Përputhen kritikon ashpër Arjan Konomin

LEXO EDHE:  “Zoti mbroftë adoleshentët”/ Ish konkurrentja e Përputhen kritikon ashpër Arjan Konomin

Ajo e ka ndarë suksesin me Noizyn duke i bërë edhe tag në rrjetet sociale. Kjo është një shenjë që dyshja ndodhta janë drejt rrugës për tu pajtuar./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arjan Konomi thumbon Mevlanin/ “Çfarë bën mashkulli kur ia di vlerën femrës”

Publikuar

-

Nga

Arjan Konomi thumbon Mevlanin/ “Çfarë bën mashkulli kur ia di vlerën femrës”

Mevlani Shaba vijon me provokimet ndaj Ledjanës. Ai ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku krahas shkruante që një femër që i di vlerat një mashkulli, nuk ndahet kurrë prej tij.

Çdo femër që është lënduar një herë, i quan meshkujt mashtrusa, sepse ajo që ja din vlerën mashkullit nuk ndahet kurr prej tij”, shkruan Mevlani.

LEXO EDHE:  Intrigues dhe të pavendosur/ Njihuni me shenjën më të urryer të horoskopit

LEXO EDHE:  “Halla ime më mori në telefon dhe më qante për së gjalli”/ Moderatorja flet për eksperiencën e saj me Covdi-19

Ndërkohë opinionisti Arjan Konomi nuk i ndahet me thumba në rrjetet sociale. Konomi e ironizon duke shkruar:

Super shprehje! Ta kisha ditur dhe unë më parë! Por s’na the ç’bën mashkulli kur ia di vlerën femrës?

Mevlani nuk i ka kthyer përgjigje, por duket qartë se dyshja Mevlan-Ledjana, do të vijojnë gjatë me provokime në rrjetet sociale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Tregon të pasmet me tanga/ Françeska Jaçe “tërbon” pushuesit

Publikuar

-

Nga

Françeska Jaçe është një nga modelet më seksi të momentit. Jaçe po shijon ditët e nxehta të verës pranë detit ku nuk nguron të publikojë dhe video shumë provokuese.

Modelja ka tërbuar ndjekësit teksa tregon të pasmet e veshur me bikini minimaliste dhe po shijon rrezet e  diellit.

Për më tepër shihni videot./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  “Halla ime më mori në telefon dhe më qante për së gjalli”/ Moderatorja flet për eksperiencën e saj me Covdi-19

LEXO EDHE:  Anna Lika befason me deklaratën e saj në mes të emisionit/ “Këtij të ftuari i kam lekë borxh”

LEXO TE PLOTE