Connect with Us

A ke bërë seks me Antonelën?/ Atdheu iu përgjigjet ndjekësve

Showbizz

A ke bërë seks me Antonelën?/ Atdheu iu përgjigjet ndjekësve

Publikuar

-

A ke bërë seks me Antonelën?/ Atdheu iu përgjigjet ndjekësve

Në puntatën e kaluar, moderatporja Bora Zemani ka lexuar disa nga pyetjet më pikante të ndjekësve për konkurrentët.

Duket se ndjekësit kanë kuriozitet të dinë nëse Antonela dhe Atdheu kanë kryer marrëdhënie seksuale së bashku.

Kësaj pyetje i është përgjigjur Atdheu duke thënë shkurt dhe qartë: Jo.

Me siguri kjo pyetje vjen pasi disa puntata më parë, Atdheu dhe Antonela pranuan se kishin fantazi seksuale me njëri-tjetrin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“A dalim prap?”/ Mevlani mesazh Ledjanës

Publikuar

-

Nga

"A dalim prap?"/ Mevlani mesazh Ledjanës

Mevlani dhe Ledjana janë dy prej personazheve më të dashur dhe të komentuar të momentit.

Dyshja vijojnë t’i dërgojnë njëri-tjetrit mesazhe nëpërmjet rrjeteve sociale.

Në Instastory Ledjana ka publikuar një foto ku shfaqet nga ambienti i punës ndërsa Mevlani ka publikuar momente nga pushimet.

Mevlani ndërkohë krahas fotos i ka dërguar një mesazh të koduar Ledjanës nëpërmjet këngës së Taynës “A jo“./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E parezistueshme/ Fotot mahnitëse të Andressa Gil me bikini

Publikuar

-

Nga

Andressa Gil është një ndër modelet më të pëlqyera të instagramit.

Ajo merret me fitness dhe ka një trup me forma perfekte. Në fotot që ajo poston nuk ngurron ti tregojë linjat trupore të cilat janë vërtet bombastike.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas 10 vitesh/ Rozana Radi merr vendimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Rozana Radi ka vendosur të rikthehet fuqishëm në muzikë. Pas shumë kohësh larg muzikës ajo do të realizojë një këngë.

Rozi ka zbuluar se pas 10 vitesh do të vijë me një këngë që do të jetë ritmike.

Këtë e ka bërë të ditur nëprmjet një posti në rrjetet sociale ku shihet në një studio muzikore duke punuar për projektin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE