Connect with Us

Nuk do ta besoni/ Ermal Fejzullahu zbulon numrin e pasaportave që ka ndërruar dhe fluturimeve që ka bërë nëpër botë

Showbizz

Nuk do ta besoni/ Ermal Fejzullahu zbulon numrin e pasaportave që ka ndërruar dhe fluturimeve që ka bërë nëpër botë

Publikuar

-

Nuk do ta besoni/ Ermal Fejzullahu zbulon numrin e pasaportave që ka ndërruar dhe fluturimeve që ka bërë nëpër botë

Ermal Fejzullahu është një nga këngëtarët më të pëlqyer dhe të suksesshëm të momentit. Karriera e tij muzikore ka nisur që në moshë të re.

I ftuar në emisionin NIN ai ka zbuluar se udhëtimet nëpër botë i ka nisur që në moshën 14 vjeçare, ku realizonte koncerte.

Gjithashtu ai ka treguar numrin e fluturimeve që ka realizuar dhe sa pasaporta ka ndërruar deri më sot.

LEXO EDHE:  Këngëtari shqiptar prezanton të dashurën/ Video ku bën twerk do t'ju lërë gojëhapur

Që nga mosha 14-vjeçare unë kam dal nga shtëpia duke këndu nëpër krejt botën, i kam 2100 fluturime dhe 18 pasaporta”, tregon Fejzullahu./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Aurela Hoxha konfirmon lajmin se është bërë nënë/ Publikon fotot e para me bebin

Publikuar

-

Nga

Pas shumë muajsh që u përfol për shtatzëni, modelja Aurela Hoxha ka konfirmuar për herë të parë se është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka publikuar disa foto ku shihet me të voglin në duar dhe disa foto nga periudha e shtatzënësië.

Në njërën prej fotove, Aurela shihet teksa ushqen të birin me gji ndërsa në një tjetër shihet duke e mbajtur në krahë, djalin e saj.

Megjithatë, modelja nuk ka zbuluar ende emrin e të voglit dhe imazhin e tij nuk e ka bërë ende publik.

LEXO EDHE:  ‘Sikur të isha kthyer mbrapa në kohë’/ Ledri rrëfen pengun më të madh në jetë

LEXO EDHE:  Ja ku ka shkuar Ermal Fejzullahu me familjen

Kujtojmë se Aurela Hoxha ka 6 vite që është në një lidhje me partnerin e saj, i cili është mësuar se quhet Alban. Në ditën e Shën Valentinit, Aurela zbuloi se ajo dhe partneri kanë shumë vite bashkë, teksa ndau edhe një moment të ëmbël me të në InstaStory./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani dhe Aristela u shfaqen bashkë në një shtrat/ Reagon për herë të parë Ledjana

Publikuar

-

Nga

Mevlani dhe Aristela u shfaqën bashkë në një shtrat/ Reagon për herë të parë Ledjana

Dy ish konkurentët e “Për’puthen”, Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba janë dyshja më e komentuar e momentit, për shkak të historisë të tyre të dashurisë.

Mirëpo Mevlani i ka surprizuar të gjithë ditën e djeshme teka ka publikuar në rrjete sociale një foto pranë Aristelës.

Dyshja shfaqeshin bashkë në një shtrat dhe kjo nuk është pritur aspak mirë nga fansat e Ledjanës.

Ato kanë bërë thirrje që të gjithë të bllokojnë llogarinë e Aristelës në Instagram, pasi sipas tyre ajo nuk mund të zërë vendin e Ledjanës në jetën e Mevlanit.

Këtë deklaratë e ka vënë re edhe Ledjana, që ju ka kërkuar me lutje fansave që të mos ofendojnë askënd. Ajo shprehet se nuk ka armiqësi me asnjë njeri, sepse të gjithë janë të lirë të lidhen dhe të shoqërohen me kë të duan. Përmes këtij mesazhi ajo tregon edhe njëherë se i ka dhënë fund një herë e mirë marrëdhënies me Mevlanin.

LEXO EDHE:  “Arush i babit”/ Këngëtari i njohur i bën dedikimin vogëlushit të tij

LEXO EDHE:  Pasaporta e Kosovës më e pafuqishmja në rajon

“Do ju lutesha të mos ofendonit askënd nëpër statuse aq më pak fanpage që kanë emrin tim. Nuk kam armiqësi me askënd, secili është i lirë të lidhet dhe të shoqërohet me kë të dojë”, shkruan Ledjana.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tolgahan i çudit të gjithë/ Shkruan këto fjalë për vjehrrën e tij

Publikuar

-

Nga

Tolgahan i çudit të gjithë/ Shkruan këto fjalë për vjehrrën e tij

Aktori turk Tolgahan Sayisman, njëkohësisht edhe bashkëshorti i ish misit shqiptar Almeda Abazi, nuk i ka kursyer fajlët e mira për vjehrrën e tij.

Aktori ka përzgjedhur të shkruajë në shqip për të treguar për marrëdhënienm e tij të shkëlqyer me nënën e Almedës.

Përmes një fotojë të publikuar në rrjetet sociale, ku aktori shfaqet më nënën e Almedës, krahas shkruan: “Zemra ime, Vjehrra ime”.

LEXO EDHE:  “I kisha sytë te leku, hidheshin 500-she”/ Altin Sulku tregon shifrën më të madhe që ka marrë në një dasmë

LEXO EDHE:  ‘Sikur të isha kthyer mbrapa në kohë’/ Ledri rrëfen pengun më të madh në jetë

Kjo tregon se Tolga dhe nëna e Almedës kanë një raport shumë të mirë me njëri-tjetrin ./ CNA.al

LEXO TE PLOTE