Connect with Us

VIDEO-Nuk është Ledjana/ Kujt ia dedikon Mevlani këngën “Dashnia”

Showbizz

VIDEO-Nuk është Ledjana/ Kujt ia dedikon Mevlani këngën “Dashnia”

Publikuar

-

VIDEO-Nuk është Ledjana/ Kujt ia dedikon Mevlani këngën “Dashnia”

Mevlan Shaba është një nga konkurrentët më të pëlqyer dhe të dashur të Përputhen. Mevlani është bërë edhe më shumë i njohur si këngëtar, dhe këngët e tij numërojnë me miliona klikime.

Rreth një muaj më parë, Mevlani ka publikuar këngën e tij më të re “Dashnia”. Nëse menduat se kjo mund të jetë një këngë e kushtuar vetëm Ledjanës, jo. Ka dhe një person tjetër të cilën Mevlani e thërret Dashni dhe i këndon këngën. Ajo është nëna e tij.

LEXO EDHE:  Këto shenja kanë lindur për të qenë nëna

Ai ka treguar se është shumë i lidhur me të ëmën, me të cilën shpesh ndan foto dhe videon në rrjetet sociale.

Së fundi ai ka publikuar një video ku shfaqet me të ëmën dhe i dedikon këngën “Dashnia”./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk e ka ndarë me askënd/ Ledjana zbulon “sekretin”

Publikuar

-

Nga

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Ledjana Prenga është një nga vazjat më të komentuara të momentit. Ajo është përfolur shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Së fundi Ledjana ka vendosur të tregojë edhe më shumë detaje që nuk i ka ndarë më parë me ndjekësit.

Përmes një bisede virtuale, Ledjana ndan një sekret duke thënë se në të ardhmen dëshiron të jetojë në Amerikë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentet më të pëlqyer dhe komentuar të publikut. Ai është përfolur për lidhjen e tij me Ledjanën që vetëm pak kohë më parë bënë me dije ndarjen e tyre.

Së fundmi Mevlani poston shumë dedikime në storit e tij të cilat disa kanë qenë edhe “kunja” për Ledjanën.

LEXO EDHE:  “Të kisha blerë klikime, kisha pasur miliona”/ Këngëtari shqiptar “ekspozon” të vërtetën e koncerteve

LEXO EDHE:  Këngëtari italian pranon se është gay: “Kam një partner dhe jam i lumtur”

Ditën e sotme në një stori të postuar dëgjohet teksa këndon këngën “Zemrën ma vodhe ti, o si me magji”.

Nuk dihet nëse kjo është një tjetër kunjë për Ledjanën apo ka ndonjë vajzë të re në jetën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E rrethuar nga trendafilat Antonela feston ditëlindjen/ Ja kush e surprizon

Publikuar

-

Nga

Antonela Berisha është një prej konkurentëve më të komentuar të programit Përputhen. Ajo u fol shumë për pëlqimin e saj ndaj Mevlan Shabës por në fund ajo doli vetëm nga ky program.

Së fundmi Antonela është bërë pjesë e një emisioni sportive ku është si moderatore.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj ku e ka gjetur në punë. E rrethuar me miq, një super tortë dhe me trendafila ajo duket shumë e lumtur.

LEXO EDHE:  Vajza e Jakup Krasniqit prek me fjalët e ndjera/ Zëri yt i fuqishëm drodhi tokën shqiptare, do kthehesh fitimtar

LEXO EDHE:  -38 kilogram, këngëtari shqiptar tregon sekretin e rënies në peshë

Ka qenë shoqëria e saj që e ka surprizuar mes lulesh dhe urimeve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE