Connect with Us

U shfaq duke u puthur me konkurrenten e “It’s my love”/ Eri sqaron të vërtetën

Showbizz

U shfaq duke u puthur me konkurrenten e “It’s my love”/ Eri sqaron të vërtetën

Publikuar

-

U shfaq duke u puthur me konkurrenten e “It's my love”/ Eri sqaron të vërtetën

Një foto ku Eri Aga dhe konkurrentja e “It’s my love”, Ina Muriqi shfaqeshin duke u puthur bëri xhiron në rrjetet sociale.

Pasi fotoja u shfaq kudo të gjithë menduam se dyshja ishin në një lidhje dashurie, por në fakt e vërteta është ndryshe.

Ina ka shpjeguar në emision se fotot janë bërë shumë kohë më parë dhe se tani ata të dy nuk kanë më punë me njëri-tjetrin. Eri e ka ripostuar përgjigjen e saj në Instastory, duke zbuluar se si qëndron e vërteta.

LEXO EDHE:  “O zemër, o shpirt”/ Bajo “çmendet” pas Adës, e ngre në krahë

Për të gjithë ju që më pyesni me mesazh ja ku është përgjigjja. Faleminderit”, ka shkruar ai./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Publiku e voton si më të preferuarin/ Përlotet Donaldi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori Donald Veshaj është përzgjehdur nga publiku si banori më i preferuar në shtëpinë e Big Brother Vip.

Nga momenti që është komunikuar zgjedhja e publikut, Donaldi është përlotur duke u shprehur se ky është një moment shumë i veçantë për të.Kujtojmë se brenda shtëpisë ka qenë shumë i përfshirë në debate me banorët e tjerë gjatë kësaj jave dhe fakti që publiku e zgjodhi si të preferuar do të thotë shumë për të./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ishte një situatë agresioni”/ Opinionistja e Big Brother komenton përplasjen Fifi-Semi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot në emisionin Big Brother Vip është diskutuar përplasja mes Semit dhe Fifit. Opinionistja e Big Brother Vip, Balina Bodinaku, ka komentuar sjelljen e banoërve të tjerë në këtë situatë.

Bodinaku shprehet se ajo ishte një situatë agresioni dhe skenë shumë e shëmtuar.Po pres që banorët të dalin me një mesazh të përbashkët. Më shumë se loja individuale, jemi njerëz. Unë vura re nga banorët një lloj përdorje të kësaj situate. Dikush për tu bërë lider, dikush për të kanalizuar xhelozinë. Kjo e tejkalon lojën. Kjo ishte një situatë agresioni. Nuk jam kundër teje dhe respektoj vujatjen tënde dhe shqetësimin tënd. Ti e dije se ishe në një lojë. Ti nuk po vuaje. Semi nuk e dinte, po vuante.  Kemi parë skena të shëmtuara”, është shprehur Balina.

LEXO EDHE:  “Mistrecja e Beratit” që ndezi debate të forta në Përputhen/ Kjo është Ana Kauri, vajza që çmendi djemtë

LEXO EDHE:  U deklarua vetëm për Ledjanën/ Zbulohet e vërteta e Mevlanit

Nga ana tjetër Fifi është shprehur se Balina po i del kundër me opinionin e saj dhe kjo gjë po e shqetëson./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përplasja me Fifin/ Semin e kap ankthi live në emision

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë kësaj jave në Big Brother Vip ka patur shumë debate të nxehta mes Semit dhe Fifit.

Semi ka përjetuar një krizë ankthi gjatë debatit ku i është dashur të pijë ilaçe.Sot në transmetim live teksa është prekur kjo temë, Semi është ndjerë sërish keq dhe ka përjetuar sërish ankth.

LEXO EDHE:  “Sa llum është bërë muzika shqiptare”/ Komentuesit “masakrojnë” Anën pas publikimit të këngës

LEXO EDHE:  “Zgjohesh me mendjen tek unë”/ Mevlani “thumbon” hapur Ledjanën

Ajo ka dalë jashtë për tu qetësuar ndërsa tashmë e ka kaluar këtë episod. Kujtojmë se Semi ka rrëfyer se ka vuajtur nga ankthi. Këtë e ka ndarë me disa prej banorëve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE