Connect with Us

U largua nga emisioni së bashku me Andin/ Jasmina ka një mesazh për Arjan Konomin

Showbizz

U largua nga emisioni së bashku me Andin/ Jasmina ka një mesazh për Arjan Konomin

Publikuar

-

Pak ditë më parë Jasemina dhe Andi vendosët të largohen nga emisioni ‘Përputhen’, por jo si çift. Ata u shprehen se kanë ndjenja për njëri-tjetrin, por nuk arrijnë të kenë mirëkuptim.

Pak minuta më parë Jasmina  ka publikuar në Instagram një foto të sajën dhe të Andit me opinionistin Arjan Konomi. Ajo shkruan se e ka marrë malli për të si dhe shton se larg tij shumë probleme nuk ua gjejnë zgjidhjen.

“Arjan Konomi, larg teje shumë problemeve s’po ju japin dot zgjidhje. Na mungon”, shkruan ajo në mbishkrimin e fotos.

Shpeshherë konkurentët e Përputhen kanë bërë debat me opinionistin, por gjithmonë shprehen se ai I këshillon dhe mesa duket të njëjtën gjë mendojnë dhe Andi me Jaseminën./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kriset marrëdhënia me Ledjanën/ Mevlani: S’jam askush për atë

Publikuar

-

Nga

Ledjana dhe Mevlani janë një nga çiftet më të pëlqyer në emisionin Përputhen. Ditën e sotme prezantuesja Bora Zemani bëri me dije se konkurentja nuk ka pranuar që të bëjë një takim romantik me Mevlanin apo të takojë familjarët e tij.

Ajo është shprehur se nuk ka bërë ndonjëherë si e dashuruar dhe shton se mund ti thuash dikujt të dua, por edhe mund të ndahesh.

Më tej, Mevlani u shpreh se tashmë nuk i beson më 100% asaj dhe shprehet se ndoshta për të ai nuk është askushi. “Ti po hedh poshtë të gjitha duke thënë u zgjova në mëngjes dhe i thash të dua. Thua nuk kam bërë si e dashurua. Ndoshta për ty nuk jam askushi”, tha Mevlani/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ledjana pjesë e familjes/ Mevlani përlotet nga surpriza e së ëmës

Publikuar

-

Nga

Konkurenti i Përputhen Mevlan Shaba ka një lidhje shumë speciale me mamanë e tij. Ditën e sotme në emision u transmetua një mesazh. ku ajo  shprehet se konkurentin e ka pasur gjithmonë mbështetje. Ajo ka folur edhe për Ledianën dhe shprehet se  do ti mësojë gatimet e preferuar të tij.

Pas kësaj videoje Mevlani u prek duke u shprehur se është i lumtur që ajo është e qeshur.

“Falë Mevlanit jam bërë dhe unë i famshëm. Cilido të jetë zgjedhja e tij unë do ti tregojë gatimet që ka qejf Mevlani. Nëse ai është i lumtur jam edhe unë. Lediana më pëlqen shumë. Dhuratën e Ledianës e ka ruajtur ke dhoma e tij.”, shprehet mamaja e tij./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shifra të çmendura/ Konkurrenti i “Përputhen” kërkon 6 mijë euro për një story në Instagram

Publikuar

-

Nga

“Përputhsat” i futen muzikës/ Në listë shtohet dhe ish konkurrentja

Konkurentët e Përputhen janë kthyer në personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale. Por do të habiteni kur të kuptoni se ata kërkojnë shifra marramendëse për një story në Instagram.

Demaskime Përputhen ka siguruar një fotografi nga biseda e një biznesi me Julin e programit, i cili kërkon 6 mijë euro për një postim në instastory ku qëndron vetëm për 24 orë./CNA.al

LEXO TE PLOTE