Connect with Us

Tea nxjerr videon me Melisën/ Zbulon sekretin e çiftit

Showbizz

Tea nxjerr videon me Melisën/ Zbulon sekretin e çiftit

Publikuar

-

Tea nxjerr videon me Melisën/ Zbulon sekretin e çiftit

Melisa Lleshi sapo ka zbuluar që Tea ka qenë gjithnjë në dijeni për lidhjen e tyre.

Nëpërmjet një video në Instastory, Melisa zbulon se Tea i ka mbështetur gjithnjë në lidhjen e tyre të dashurisë, duke treguar se prej kohësh ata janë në një lidhje.

Gjithashtu Melisa tregon se nuk mund t’i përçajnë pasi ato duhen shumë dhe mbështesin njëra-tjetrën.

LEXO EDHE:  Video/ Lëvizja për Shqipërinë heq flamurin grek nga Kalaja e Himarës

Po e dinte dhe gjithmonë na ka mbështetur. Nuk e kuptoj pse vazhdoni doni të na përçani kur nuk do të ekzistojë kurrë një përçarje mes nesh më kuptoni? Se gjithmonë kemi qenë bashkë, gjithmonë na ka mbështetur…ne duhemi, duhemi shumë”, thotë Melisa në video./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO- Të kapur dorë për dore/ Pas ndarjes nga Ledjana, Mevlani nuk i ndahet Antonelës

Publikuar

-

Nga

Antonela dhe Mevlani duket se tashmë janë të pandashëm.

Që pas daljes nga Përputhen dyshja janë parë shpesh herë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Së fundi Antonela dhe mevlani kanë surprizuar fansat me vperimin e tyre.

Një ditë më parë Mevlani ka qenë i ftuar në emisionin “Top Arena” dhe Antonela i ka befasuar të gjithë teksa afrohet dhe e kap për dore duke e shoqëruar për në skenë.

LEXO EDHE:  Upsss/ E papritur, Tea dhe Bearti rikthehen në Përputhen

LEXO EDHE:  Tik Tok merr vendimin e rëndësishëm/ Heq videot virale që transmetojnë vetëvrasjet

Duket se dyshja kanë sheshuar të gjitha keqkuptimet që kanë patur me njëri-tjetrin në Përputhen./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Morena Taraku nuk i lë vend imagjinatës/ Tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

Morena Taraku është një nga këngëtaret që gjithnjë tërheq vëmendjen me stilin e saj të jetesës dhe sigurish pamjen.

Bukuroshja nga Kosova, provokon shpesh me fotot e saj ku tregon linjat e saj bombastike.

Së fundi ajo ka pozuar vetëm me të brendshme dh enuk nguron të tregojë të pasmet.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Giussepe vë në siklet Shqipen/ “A bën akoma seks ti?”

Publikuar

-

Nga

Giussepe ve në siklet Shqipen/ “A bën akoma seks ti?”

Giussepe, një nga konkurentët e emisionit të dashurisë “Përputhen +40”, ka vënë në siklet Shqipen gjatë takimit që kanë zhvilluar së bashku.

Ai i kujtoi eksperiencat e saj të mëparshme, që siç ka treguar Shqipja kanë qenë të hidhura dhe kjo e fundit tha se ata kanë qenë pjesë e së kaluarës.

Pas kësaj ai e vuri konkurenten në siklet duke e pyetur nëse bën akoma seks. Shqipja deklaroi se po, ndërsa rrëfeu se ka një kohë të gjatë pa kryer marrëdhënie seksuale duke qenë se jeta nuk është treguar e butë me të.

LEXO EDHE:  Video/ Mësuesi dhunon barbarisht nxënësin

LEXO EDHE:  Video/ Lëvizja për Shqipërinë heq flamurin grek nga Kalaja e Himarës

Pjesë nga biseda:

Giussepe: A bën akoma seks ti?

Shqipja: Them se po.

Giussepe: Them kush e di se unë nuk ndalova nga seksi. Unë nuk ndaloj nga duhani dhe nga seksi, nga kazinoja po.

Shqipja: Po të jetosh me mua duhanin nuk do e pish./ CNA.al

LEXO TE PLOTE