Connect with Us

Në pritje të fëmijës së tretë/ Emina Çunmulaj shfaqet më në formë se kurrë me rroba banjo

Showbizz

Në pritje të fëmijës së tretë/ Emina Çunmulaj shfaqet më në formë se kurrë me rroba banjo

Publikuar

-

Në pritje të fëmijës së tretë/ Emina Çunmulaj shfaqet më në formë se kurrë me rroba banjo

Modelja e njohur, Emina Çunmulja është në pritje të fëmijës së tretë. Pak koëh më parë, Emina zbuloi se është në pritje të një djali me një foto shumë të veçantë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)


Së fundi ajo ka treguar barkun e rrumbullakosur teksa shfaqet e veshur me rroba banjo. Emina duket më në formë se kurrë, duke treguar se edhe pse shtatzënë ka ruajtur linjat perfekte.

LEXO EDHE:  Foto-Marina Vjollca bëhet nostalgjike/ Si dukej kur ishte 10 kilogram më e shëndoshë

“Duke numëruar ngjyrat e ylberit jo stuhitë”, shkruan krahas fotos./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Bora i zbulon sekretin/ Ja kë ngacmon Arjani në turin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

“Dil te semafori”/ Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj Armandos: Turp të kesh, do kërkoj që të zhdukesh nga këtu

Bora Zemani dhe Arjan Konomi kanë qenë dy personazhe shumë të pëlqyera nga publiku në emisionin Përputhen. Arjani ka qenë si opinionist i emisionit dhe Bora si moderatore.

Tashmë kanë nisur turneun në vende të ndryshme ku janë duke zbuluar të rinj të tjerë për tu bërë pjesë e Përputhen 3.

Bora zbulon  në një video në instagramin e saj se Arjani gjatë turit i ngacmon të gjithë njerëzit që kalojnë.

LEXO EDHE:  FOTO- Myslim Murrizi zby** Bashën/ Printon fletët e rikandidimit

LEXO EDHE:  Fotot/Identifikohet një nga viktimat e atentatit

Kjo gjë kundërshtohet nga Arjani, duke thënë se janë në pikën kufitare të Muriqanit dhe se autoritetet insistojnë të kontrollojnë Borën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40” pa komplekse/ Shihni si duket në pozat me rroba banjo

Publikuar

-

Nga

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”Luljeta Nallbani ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve sapo u bë pjesë e reality shoë-t.

Ajo tregoi se është pa komplekse dhe se nuk i interesonin fjalët e njerëzve. Këto fjalë i përforcoi edhe më shumë me disa foto të publikuara së fundmi në rrjetet sociale.

Ajo ka qenë në plazh dhe ka postuar disa foto me rroba banjo. Ajo tregon se po shijon rrezet e diellit dhe se ka kaluar një ditë të mrekullueshme.

LEXO EDHE:  FOTO- Myslim Murrizi zby** Bashën/ Printon fletët e rikandidimit

LEXO EDHE:  Oriola Marashi djeg rrjetin/ Tregon të pasmet bombë në foton e fundit

Ndjekësit i kanë pëlqyer pozat e saj dhe i kanë bërë komente të shumta, ku i shkruajnë që të bëjë qejf në këto ditë të nxehta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Feston sot 34-vjetorin/ Ja surpriza që Përputhen i bën Mevlanit për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

“Më ka kërcënuar”/ Konkurrentja e Përputhen bën deklaratën e fortë

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët më të komentuar të programit Përputhen.

Sot ai feston 34 vjetorin e tij. Stafi i Përputhen dhe konkurentët kanë menduar një surprizë shumë interesante për të.

Teksa kanë qenë duke udhëtuar të gjithë janë mbledhur duke i kënduar këngën e ditëlindjes.

Mevlani shihet i lumtur dhe plot që ndodhet mes tyre në këtë ditë të shtrenjtë të tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE