Koha kur Basha po tërheq zvarrë Berishën

Një javë pas humbjes në zgjedhje, ajo që pritet nga opinion publik është reagimi i Lulzim Bashës. A do japë dorëheqjen dhe do sillet si lider, duke njohur rezultatin apo do ngelet peng i karriges së kryetarit dhe për këtë do qëndrojë ne krye të PD, duke tërhequr zvarrë militantët dhe vetë Sali Berishën. Sot … Continue reading Koha kur Basha po tërheq zvarrë Berishën