Connect with Us

U quajt si një degjenerim/ Konkurrentët e Përputhen tregojnë çfarë fshihet pas këngës që bëri namin në rrjet

Showbizz

U quajt si një degjenerim/ Konkurrentët e Përputhen tregojnë çfarë fshihet pas këngës që bëri namin në rrjet

Publikuar

-

U quajt si një degjenerim/ Konkurrentët e Përputhen tregojnë çfarë fshihet pas këngës që bëri namin në rrjet

Pak ditë më parë, konkurrentët e Pëpruthen 40+ u bënë pjesë e mediave rozë, pasi kishin realizuar një klip.

Kënga dhe klipi u përfolën shumë në mediat rozë, madje për disa nga artistët u qujat një degjenerim që nuk ka kufij. Po si qëndorn e vërteta pas kësaj.

Puntatën e kaluar, konkurrentët e Përputhen +40, kanë rrëfyer se nuk kanë qenë në dijeni se nuk ishte marrë leja nga produksioni , madje nuk e dinin e klipi do të publikohej për të gjithë. Ata u shprehën se kjo ishte një ide e mbesës së Luljetës, pasi donte t’i bënte një dhuratë që ta kishte përgjithmonë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Lindita i nxjerr të “palarat” Çimit/ “Më ka thënë se do të deklarohej për mua”

Publikuar

-

Nga

Lindita i nxjerr të "palarat" Çimit/ “Më ka thënë se do të deklarohej për mua”

Lindita, konkurrente e Përputhen 40+ ka bërë deklaratën e fortë në episiodin e djeshëm të emisionit.

Pasi Çimi u deklarua për Stelën, Lindita zbuloi se po atë ditë, Çimi e ka marrë në telefon. Ndër të tjera ajo e zbuluar se kur kishte takimin me Luanin, Çimi i ka thënë se do të deklarohet për të pasi nuk e pëlqente më Stelën.

LEXO EDHE:  Aktori i ulet në gjunjë në mes të emisionit/ Anna Lika: “Ua o zot një sekondë “
LEXO EDHE:  Xheloze për Andin?/ Jasmina i përgjigjet Shqipes

“Mua nuk më pëlqen Stela dhe do të deklarohem për ty, tregon Lindita.

Kjo ka shkaktuar shumë reagime dhe debate në emision./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Jasmina/ Pozon gjysmë e zhveshur

Publikuar

-

Nga

Jasmina Kadiru është një nga vajzat që tërhoqi më së shumti vëmendjen e publikut me hyrjen e saj në Përputhen dhe me pamjen e saj.

Pas daljes nga emisioni Jasmina është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video tejet provokuese.

Së fundi ish konkurrentja e Përputhen ka realziuar një tatuazh në shpinë dhe nuk nguron ta tregojë në çdo rast.

LEXO EDHE:  Xheloze për Andin?/ Jasmina i përgjigjet Shqipes

LEXO EDHE:  Kur bashkohen Sam Smith & John Legend

Jasmina ka publikur dy foto ku shfaqet gjysmë e zhveshur e kthyer me kurriz duke treguar tatuazhin gjigant në shpinë. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Keisi Medini tregon trupin/ “Marros” fansat

Publikuar

-

Nga

Modelja Keisi Medini është një nga vajzta më seksi të Instagramit.

Bukuroshja shpesh herë provokon teksa publikon foto ku shfaqet me bikini.

Së fundi ajo tregon linjat e saj shpërthyese teksa pzoon me bikini minimaliste të zeza. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të vërshojë me komentet komplimentuese./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CASSEY 🦋 (@keisimedini)

LEXO TE PLOTE