Connect with Us

Shqiptarët çmendeshin pas Zhades/ Ja si duket ylli i telenovelave sot

Showbizz

Shqiptarët çmendeshin pas Zhades/ Ja si duket ylli i telenovelave sot

Publikuar

-

Të gjithë e mbani mend serialin “El Clone”, historia e dashurisë mes Zhades dhe Lukas.

Zhade, personazhin e të cilës e luante aktorja e njohur Giovanna Antonelli, bëri për vete të gjithë shqiptarë.

Por a jeni kuriozë të shihni se si duket ajo sot pas shumë vitesh?

Duket se vitet kanë ndalur për aktoren pasi ajo ruan të njëjtën freski dhe pamja rinore.

Në një set fotografish të publikuara së fundi nga aktorja, ajo shfaqet tejet seksi, me një pamje ekstravagante, ndryshe nga Zhadja, e para shumë viteve.

LEXO EDHE:  Aktorja nuk po çlirohet dot nga Covid/ “Kam 6 muaj që vuaj pasojat e tij”

 

Nëpërmjet postimeve të saj ajo tregon se ka një pasion shumë të madh për palestrën dhe kujdeset shumë që të jetë gjithnjë në super formë./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nëse do kthehesha pas nuk do bëja ato gabime”/ Mevlani bën deklaratën e fortë për Ledjanën

Publikuar

-

Nga

“Nëse do kthehesha pas nuk do bëja ato gabime”/ Mevlani bën deklaratën e fortë për Ledjanën

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët më të pëlqyer dhe komentuar të përputhen. Ai është diskutuar shumë edhe për lidhjen e tij me Ledjana Prenga.

Mevlani e ka shprehur publikisht pëlqimin ndaj saj edhe pasi deklaruan se mardhënia e tyre ka marrë fund.

Së fundmi i ftuar në një emision në Kosovë ai është shprehur se vërtet e ka pëlqyer Ledjanën dhe se nëse do të kthehej pas në kohë nuk do ti bënte të njëjtat gabime.

LEXO EDHE:  Dalin pamje nga aksidenti me 5 të plagosur/ Makinat bëhen copë në Korçë

LEXO EDHE:  Aktores së njohur i bie të fikët në skenë

Unë zgjodha Ledjanën se doja ta njihja pak më shumë, edhe unë e kam pëlqyer me të vërtetë nuk kam pse ta mohoj. Nëse do kthehesha pas nuk do të bëja të njëjtat gabime”, është shprehur Mevlani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina Kthella çmend ndjekësit/ Tregon format “bombë” me bikini

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella është padyshim një nga modelet më seksi dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Bjondina bukuroshe ka rritur temperaturat teksa ka publikuar një foto në Instagram ku shafqet me bikini.

Vëmendjen e të gjithëve e kanë marrë format e saj bombastike.

Kejvina ka pozuar me bikini ngjyrë pink e mbështetur pas një peme.

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre zgjohet me duart e gjakosura

LEXO EDHE:  Pas kthimit nga Eurovision/ Anxhela Peristeri bën ndryshimin e papritur në pamje

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me trupin plot tatuazhe/ Fotot më të nxehta të modeles së famshme

Publikuar

-

Nga

Me trupin plot tatuazhe/ Fotot më të nxehta të modeles së famshme

Mina Mendes është një modele e famshme, e cila ka lindur më 23 nëntor 1986 në Gjermani. Modelja profesioniste shquhet për stilin e saj alternativ dhe tatuazhet unike.

Ajo ka qenë imazh i disa prej revista të njohura si “Inked Mag” ku ajo u bë e njohur.

Përveç modelingut, bukuroshes bjonde i pëlqen shumë të udhëtojë në vendet e nxehta, ku nguron të publikojë edhe fotot me bikini.

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Xhemre zgjohet me duart e gjakosura

LEXO EDHE:  Nuk keni nevojë për një kirurg/ 5 ushtrimet që ndihmojnë për të riformuar nofullën

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE