Connect with Us

“Shkova të flija nga ai pa u martuar”/ Eni Çobani zbulon për herë të parë bashkëshortin

Showbizz

“Shkova të flija nga ai pa u martuar”/ Eni Çobani zbulon për herë të parë bashkëshortin

Publikuar

-

Juristja e njohur Eni Çobani ka prezantuar sot për herë të parë bashkëshortin e saj. E ftuar në emisionin  “E diela Shqiptare”, ata kanë dalë së bashku ku kanë folur për mardhënien e tyre dhe dhe dashurinë e tyre. Moderatori i njohur Ardit Gjebrea e ka pyetur se  kur ka qenë hera e parë që Eni ka shkuar te shtëpia e bashkeshortit të saj ajo u shpreh se çdo gjë ka ndodhur shumë shpejt. Ajo u shpreh se ka qenë në shtëpinë e tij akoma pa u martuar ku ka shpjeguar dhe situatën që ka ndodhur.

“Neve sapo ishim fejuar, kishim kaluar gati një vit dhe në vitin ’97, në atë vit të mbrapshtë për të gjithë shqiptarët, Avenirin e kapi një panik shumë i madh sepse po mbyllte dyqanet, i kishin kaluar edhe plumbat në kokë kur po mblidhte mallin dhe ishte në një panik të jashtëzakonshëm.

Vjen me një frikë të madhe tek unë në shtëpi dhe i kërkon prindërve të mi që unë Enin nuk do e lë më këtu. Mendoni, jetonim akoma me atë kulturën familjare që nuk mund të shkosh tek shtëpia e bashkëshortit pa martesë dhe prindërit e mi ngurruan”, u shpreh Eni/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk po e heq dot qafe”/ Lori Hoxha tregon sëmundjen nga e cila vuan prej kohësh

Publikuar

-

Nga

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Belind Këlliçi: Në PD duhet një analizë e thellë

Lori Hoxha është një prej personazheve publik më të njohur dhe të komentuar. Ajo shpesh përflitet për jetën e luksit që bën dhe veshjet e saj me çmime marramendëse.

Hoxha shpesh herë ka treguar që jeta e saj nuk është ajo që reklamohet nëpër instagram por shumë më ndryshe.

Së fundmi ajo ka treguar se vuan nga një sëmundje e cila është ankthi.

LEXO EDHE:  Pse kaq mllef ndaj Ardit Gjebresë/ Nga Andi Bushati

LEXO EDHE:  “Parajsa” në shtëpi! Adelina Tahiri tregon garderobën luksoze dhe mbetëm pa fjalë

Gjatë një pyetësori të zhvilluar online në instagram ajo ka treguar shenjat se çfarë ndjen kur kalon kriza ankthi.

“Më duket sikur nuk jam prezente, sikur jam në ëndërr. Kam dhimbje kokë, dridhje trupi, lodhje ekstreme, nuk mund të përqëndrohem etj. Nuk mund ta heq qafe realisht”, ka shkruar Lori./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja që po çmend meshkujt me format trupore/ Fotot më bombastike të Ana Cheri

Publikuar

-

Nga

Ana Cheri është një prej bukurosheve të shumta të instagramit.

Ajo është bërë e njohur në rrjetet sociale për fotot bombastike që ajo poston.

Ana numëron një numër prej 12.5m ndjekësish. Bukuroshja është e apasionuar shumë pas fitnesit ku shpesh publikon video me ushtrime të ndryshme.

Ajo ka linja perfekte.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto-Pas ndarjes nga Bearti/ Tea kapet mat në krahet e një djali tjetër

Publikuar

-

Nga

Foto-Pas ndarjen nga Bearti/ Tea kapet mat në krahet e një djali tjetër

Tea Trifoni është një nga vajzat më të pëlqyera të publikut nga programi “Përputhen”.

Ajo u diskutua shumë për lidhjen e saj të rreme me Andin ku më pas ju zbulua dhe romanca me djalin Kosovar Beartin i cili po ashtu ka qenë konkurent i “Përputhen”.

Dyshja e bënë publike lidhjen e tyre e cila zgjati pak.

Pas disa kohësh Tea është parë në krahët e një djali tjetër, që mediat aluduan se ishte i dashuri i ri. Tea vetë nuk e ka pranuar.

LEXO EDHE:  Tranferim për rikostruksion/ Protestë e ashpër e prindërve të nxënësve

LEXO EDHE:  Tranferim për rikostruksion/ Protestë e ashpër e prindërve të nxënësve

Po detajet janë ato që të nxjerrin zbuluar pasi përsëri në një postim Tea shihet përsëri afër të njëjtit djalë. Këto nuk mund të jetnë detaje të rëndësishme. Mëgjithatë do të na duhet të presim ta bëjë përsëri vetë ajo publike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE