Connect with Us

“Do t’iu rrija gati në çdo orë”/ Ana tregon nëse do të jetonte me prindërit e partnerit

Showbizz

“Do t’iu rrija gati në çdo orë”/ Ana tregon nëse do të jetonte me prindërit e partnerit

Publikuar

-

“Do t’iu rrija gati në çdo orë”/ Ana tregon nëse do të jetonte me prindërit e partnerit

Ana Lleshi ka diksutuar rreth temës së bashkëjetesës me prindërit e partnerit. Ajo është shprehur se do të ndihej e bekuar nëse në të ardhmen do ti ketë dhe do t’iu rrinte gati në çdo orë për t’iu shërbyer.

Ajo shprehet se arsyeja e këtij vendimi vjen ng amënyra se si ajo e ka jetuar jetën.

Do ndihesha e bekuar nëse partneri im do t’i kishte prindërit gjallë dhe unë do t’i kisha në shtëpi. Të betohem se kjo është gjëja më e sinqertë që do them. Në 5 e n 4 e në 3 pronto do t’i rrija. Kjo ndodh nga jeta ime, nga mënyra si unë jam rritur”, shprehet Ana në rubrikën “Në trotuar”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Prej kohësh ka qëndruar larg ekranit/ Elita zbulon se kur do të rikthehet në televizion

Publikuar

-

Nga

Prej një kohe të gjatë nuk e kemi parë në ekran moderatoren Elita Rudi.

Rudi është distancuar paksa nga bota e televizionit pasi ëstë marrë me kujdesin e fëmijëve të saj, Zëri dhe Bota.

Duke qenë se të gjithë fansat e saj janë kuriozë të dinë se kur do të rikthehet Elita në ekran jo e ka treguar këtë përmes një bisede virtuale.

LEXO EDHE:  “Më ka dhuruar apartament dhe dy makina”/ Fotomodelja befason me deklaratën: Kam pasur njohje paralele

LEXO EDHE:  Basha këshillon nxënësit/ Ju lus të silleni me vetëdijen se nga sjellja juaj varen jetë njerëzish

moderatorja ka treguar se në shtator do t’i rikthehet ekranit duke mos zbuluar asnjë detaj rreth projektit që do të drejtojë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk u bë as gjyshe”/ Reperja shqiptare përlotet teksa flet për ndarjen nga jeta të nënës së saj

Publikuar

-

Nga

Reperja Melinda Ademi ka folur për herë të parë për nënën e saj të ndjerë e cila ndërroi jetë pak muaj më parë, pas një beteje të gjatë me kancerin.

Mes lotësh ajo rrëfeu se e ëma luftoi për 6 vjet radhdazi me sëmundjen e saj dhe në fund nuk mundi t’ia dilte.

Ka luftu shumë me kan prezente, dhe jam shumë e lumtur që ka mujt me m’pa me performu, me pas sukses. Më ka shty me qenë më e fortë, mos e me lan punën anash, vetë ka qenë shumë e fortë. U mërzit shumë, ndoshta e ka ditur që ka me shkuar dhe nuk ka dasht. Ka dasht me nejt, me na pa tu u rrit dhe as nuk u bo gjyshe, shkoi shumë herët 50 vjeç. Kisha pas qejf me e kthyer dhe njëherë, por ka qenë e shkrume ashtu“, tregoi mes lotësh reperja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Djali i nënës”/ Një tjetër aktor i famshëm i serialeve turke me origjinë shqiptare

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur i serialit më të ndjekur të momentit “Nehir”, Burak Yoruk  ka zbuluar se është me origjinë shqiptare.

Djaloshi simpatik pak minuta më parë ka publikuar një foto ku krahas saj shkruan në shqip “Djali i nënës”.

Kështu Burak ka treguar se nëna e tij është me origjinë shqiptare dhe ai ka vendosur ta ndajë këtë fakt me të gjithë ndjekësit e tij.

LEXO EDHE:  Aktorja turke surprizon fansat/ Me foton nga shtrati prezanton për herë të parë të dashurin

LEXO EDHE:  Foto/ VIP-at që u bënë me fëmijë kur ishin fëmijë për vete

Kujtojmë se Burak ka në numër të madh rolesh në serialet turke, ku ka luajtur përkrah Alina Boz, ose siç njihet ndryshe Hazall i “Fate të kryqëzuara”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE