Connect with Us

Bashkuan forcat për herë të parë/ Fifi zbulon si lindi dueti me Brunon

Showbizz

Bashkuan forcat për herë të parë/ Fifi zbulon si lindi dueti me Brunon

Publikuar

-

Ditën e sotme, Fifi dhe Bruno prezantuan bashkëpunimin e tyre tek “Kënga Magjike”. Kënga e shumëpritur prej kohësh mban titullin “Fiksim”, dhe është projekti që i bën së bashku për herë të parë dyshen.

Gjatë një interviste për Ardit Gjebrean, ata zbuluan se si lindi bashkëpunimi mes tyre. Këngëtarja e njohur u shpreh se se ata janë miq prej kohësh dhe nga miqësia e tyre lindi ideja e bashkëpunimit.

LEXO EDHE:  Skandali me Tiren e “Shefqet Ndroqit"/ Arrestohen 4 infermierë

“Ishte një fiksim prej kohësh. Jemi miq prej shumë vitesh me Brunon dhe na erdhi momenti që ta kemi dhe një gjë bashkë”, u shpreh Fifi.

Ndërkaq më tej Arditi i pyeti se “tek kjo këngë kush e ka pjesën e luanit”, Fifi iu përgjigj: “Pjesën e luanit? Flori”, shtoi ajo duke qeshur./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tea vesh fustanin e nusërisë/ Shqipja i bën komentin e papritur

Publikuar

-

Nga

Tea Trifoni ka realizuar një set fotografik ku shfaqet e veshur me fustan nusërie. Videot dhe fotot e publikuara në rrjetet sociale kanë marrë shumë komente dhe pëlqime por komenti që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte ai i ish konkurrentes së Përputhen, Shqipe Hysenaj.

Në komentin e saj Shqipja shkruan: “Kush do jetë fatlumi që do marrë gjithë këtë bukuri ? 😍”

Komenti i saj ka marrë shumë reagime. Disa prej ndjekësve i kujtojnë marrëdhënien e tensionuar që ka patur gjatë gjithë kësaj periudhe me Tean ndërsa të tjerë mendojnë se ky është një koment thumbues i saj për Tean./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Téa (@tea.trifoni)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk më kanë vlerësuar dashurinë”/ Jasminës nuk i del e keqja me Andin

Publikuar

-

Nga

“Nuk më kanë vlerësuar dashurinë”/ Jasminës nuk i del e keqja me Andin

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani ishin një nga çiftet më të preferuara të publikut kur ishin pjesë e Përputhen.

Lidhja e tyre e dashurisë përfundoi pas daljes nga programi, pasi sipas Jasminës Andi e kishte tradhtuar me këngëtaren e njohur Diona Fona.

Pas kësaj ka patur shumë thumbime dhe provokime nga dyshja për njëri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar në instastory një thënie ku shkruhet: “Nuk mërzitem për njerëzit që kam humbë, jo se nuk i kam dasht, por nuk ma kanë vlerësu dashnin, as sinqeritetin, as fjalën, as thjeshtësinë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kushedi ku do e kem pasur mendjen”/ Nuk ndalet modelja shqiptare, tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

Modelja Françeska Jaçe i ka lënë të gjithë ndjekësit e saj pa fjalë. Bukuroshja ka publikuar një foto ku shihet me rroba banjo dhe tregon format e saj shpërthyese.

Jaçe ka ngritur temperaturat me pozën e saj seksi ndërkohë krahas saj tregon se ishte një foto pa mendje.

“Kushedi ku do e kem pasur mendjen”, shkruan Françeska./ CNA.al

LEXO TE PLOTE