Connect with Us

I ati feston ditëlindjen/ Noizy i bën dhuratën super luksoze

Showbizz

I ati feston ditëlindjen/ Noizy i bën dhuratën super luksoze

Publikuar

-

Këngëtari i njohur i rrepit shqiptar Noizy ka festuar ditën e sotme ditëlindjen e babit të tij. Me këtë rast këngëtari i ka bërë dhuratë një makinë supër luksoze tip Mercedes Benz.

Noizy shkruan krahas postimit vetëm “Edhe 100 idhull”, fjalë të cilat janë gdhendur edhe në targën e makinës që i dhuroi babait për 60-vjetor.

Kur bëhet fjalë për makina, të gjithë e dimë se janë fiksimi më i madh i Noizy-t! Në garazhin e tij ai numëron rreth 1 milion euro të shpenzuara me makina luksoze me vlerë marramendëse. Dhurata perfekte për reperin janë makinat, si kur i merr vetë, ashtu edhe kur ia bën të tjerëve./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Noizy fyen Getoarin, ja si quan

noi

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Lindita i nxjerr të “palarat” Çimit/ “Më ka thënë se do të deklarohej për mua”

Publikuar

-

Nga

Lindita i nxjerr të "palarat" Çimit/ “Më ka thënë se do të deklarohej për mua”

Lindita, konkurrente e Përputhen 40+ ka bërë deklaratën e fortë në episiodin e djeshëm të emisionit.

Pasi Çimi u deklarua për Stelën, Lindita zbuloi se po atë ditë, Çimi e ka marrë në telefon. Ndër të tjera ajo e zbuluar se kur kishte takimin me Luanin, Çimi i ka thënë se do të deklarohet për të pasi nuk e pëlqente më Stelën.

LEXO EDHE:  Noizy nuk ndalet me surprizat/ Konfirmon bashkëpunimin me Dhurata Dorën
LEXO EDHE:  Makina përplas rëndë një grua/ Dërgohet me urgjencë në spital

“Mua nuk më pëlqen Stela dhe do të deklarohem për ty, tregon Lindita.

Kjo ka shkaktuar shumë reagime dhe debate në emision./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Jasmina/ Pozon gjysmë e zhveshur

Publikuar

-

Nga

Jasmina Kadiru është një nga vajzat që tërhoqi më së shumti vëmendjen e publikut me hyrjen e saj në Përputhen dhe me pamjen e saj.

Pas daljes nga emisioni Jasmina është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video tejet provokuese.

Së fundi ish konkurrentja e Përputhen ka realziuar një tatuazh në shpinë dhe nuk nguron ta tregojë në çdo rast.

LEXO EDHE:  Makina përplas rëndë një grua/ Dërgohet me urgjencë në spital

LEXO EDHE:  Noizy fyen Getoarin, ja si quan

Jasmina ka publikur dy foto ku shfaqet gjysmë e zhveshur e kthyer me kurriz duke treguar tatuazhin gjigant në shpinë. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Keisi Medini tregon trupin/ “Marros” fansat

Publikuar

-

Nga

Modelja Keisi Medini është një nga vajzta më seksi të Instagramit.

Bukuroshja shpesh herë provokon teksa publikon foto ku shfaqet me bikini.

Së fundi ajo tregon linjat e saj shpërthyese teksa pzoon me bikini minimaliste të zeza. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të vërshojë me komentet komplimentuese./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CASSEY 🦋 (@keisimedini)

LEXO TE PLOTE