Connect with Us

Pas shumë vitesh bashkëpunon me Flori Mumajesin/ Soni Malaj zbulon arsyen

Showbizz

Pas shumë vitesh bashkëpunon me Flori Mumajesin/ Soni Malaj zbulon arsyen

Publikuar

-

Pas shumë vitesh bashkëpunon me Flori Mumajesin/ Soni Malaj zbulon arsyen

Këngëtarja Soni Malaj u rikthye në festivalin “Kënga Magjike” me një këngë të shkruar nga Flori Mumajesi dhe vijën melodike nga Bruno.

Kënga titullohet “Versioni im”, dhe është një baladë e cila flet për një lidhje toksike.

E ftuar tek Rudina, Soni tregoi pse vendosi të merrte pjesë në festival me këtë këngë dhe bashkëpunimin me djemte e Three Dots pas 10 vitesh.

“Nuk e kisha fare ndërmend të merrja pjesë në “Këngën Magjike”. Ardit Gjebrea më thotë kam dëgjuar një këngë shumë të bukur dhe çunat e “Three Dots” mendojnë që këtë këngë e këndon vetëm Soni Malaj. Po mirë thashë ok e dëgjojmë, shkova në studio dhe filloi kënga. Nuk e di pse thoja që nuk do jetë për mua. Kur e dëgjova, fillova të qaj dhe më rridhnin lotët dhe Bruno më vendosi një top me facoleta”, shprehet Soni.

Ajo u shpreh se, sapo e dëgjoi këngën e pëlqeu pasi për të është me shumë rëndësi është teksti.

LEXO EDHE:  "Sa më shumë aq më mirë"/ Këngëtarja shqiptare flet për herë të parë për jetën e saj personale

“Ishte e kënduar bashkë me tekst dhe më goditi shumë sepse ishte një këngë që kalonte në tre etapa, fillonte si baladë, kishte një ritëm të brendshëm dhe kishte një shpërthim në fund gjë që ma bëri shumë të dashur, nuk më la të mërzitem. Pastaj ajo që më goditi ishte teksti, për mua kanë shumë rëndësi tekstet, më pëlqeu që ishte një këngë që fliste për një lidhje toksike, pavarësisht se ishte një lidhje që kishte nisur nga një dashuri shumë e madhe”, vijoi më tej./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Video – Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

Publikuar

-

Nga

Video - Habit ish-konkurenti i Përputhen”/ Bën plazh nudo me të dashurën

Arjon Luli është një nga ish-konkurentët e emisionit të dashurisë “Përputhen” që ka bërë lëmsh rrjetin.

Pas fotos në shtrat me Ana Lleshin, një nga ish-konkurentet e emisionit, ai doli nga “Përputhen” dhe tashmë është në një lidhje me Serena Sulën.

Dyshja shpeshherë marrin vëmendjen e mediave rozë me fotot, videot apo me deklaratat që bëjnë, ndërsa kemi parë që nuk përmbahen aspak me fjalorin dhe janë shumë ekstravagantë.

Prej disa javësh ata kanë shkuar me pushime dhe sot janë larguar nga turmat e njerëzve. Arjoni ka treguar për fansat se sot kanë shkuar në një nga plazhet jo shumë të eksploruara të Shqipërisë.

LEXO EDHE:  “Sa më shumë aq më mirë”/ Këngëtarja shqiptare flet për herë të parë për jetën e saj personale

LEXO EDHE:  Fotografi i “nxjerr bojën”, poston fotot e Soni Malajt pa filtra dhe pa efekte

Duke përfituar nga vendi në të cilin ndodhen, Arjoni dhe Serena kanë vendosur që të bëjnë plazh nudo dhe këtë e kanë treguar për ndjekësit me një video në Instastory.

U mërzitëm nëpër çadra”, shkruan ish-konkurenti i “Përputhen”, duke sjellë një lumë reagimesh./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U nda nga Mevlani/ Ledjana habit me deklaratën për dashurinë

Publikuar

-

Nga

U nda nga Mevlani/ Ledjana habit me deklaratën për dashurinë

Ledjana Prenga, ish-konkurentja e emisionit të dashurisë “Përputhen” prej disa muajsh është në qendër të mediave rozë për njohjen që ajo pati me një nga konkurentët e programit, Mevlanin.

Pas daljes nga programi dyshja deklaruan se janë ndarë, ndërsa herë pas here kemi parë që ata të bëjnë deklarata për njëri-tjetrin në rrjetet sociale apo nëpër intervista.

LEXO EDHE:  Fotografi i “nxjerr bojën”, poston fotot e Soni Malajt pa filtra dhe pa efekte
LEXO EDHE:  VIDEO-Këngëtarja e njohur habit fansat/ Bën twerk në pishinë me bikini

Sot Ledjana ka habitur me një deklaratë të bërë për dashurinë. Në një status në rrjetet sociale, ajo ka publikuar një shprehje, ku vë në pah dobësinë e karakterit para dashurisë.

Dashnisë, edhe karakteri i frikësohet”, thuhet në statusin e Ledjanës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më provokuese e fitnessit/ Fotot më mahnitëse të bukuroshes së Instagramit

Publikuar

-

Nga

Sommer Ray është një nga modelet më seksi të fitnessit.Me fotot që ajo poston dhe format e saj bombastike çmend fansat që e ndjekin në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja bjonde Sommer Ray numëron mbi 26.5 milionë ndjekës në Instagram ku i mahnit të gjithë  me fotot e saj provokuese.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE