Connect with Us

Jasmina dhe Andi largohen përfundimisht nga “Për’puthen”/Produksioni u vendos një kusht

Showbizz

Jasmina dhe Andi largohen përfundimisht nga “Për’puthen”/Produksioni u vendos një kusht

Publikuar

-

Krah njëri tjetrit/ Andi dhe Jasmina fotografohen në Pejë

Pak ditë më parë në emisionin ‘Pëpputhen’ Andi tërhoqi deklaratën për Jasminën duke u shprehur se nuk e shikonte si një person që do ta kishte në krah gjithë jetën. Pas kësaj deklarate te dy konkurentët morën një periudhë pushimi nga emisioni për tu kthyer sërish ditën e sotme.

Ata pranuan se pas kësaj mungese janë qetësuar, por Jasmina shtoi se edhe ajo bie dakord me mendimin e Andit se nuk mund të ketë një të ardhme mes tyre.

“Kam qenë pak lëmsh, mendime, por besoj se më ka bërë mirë kjo periudha e pushimit dhe kam reflektuar. I kërkoj falje Andit nëse e kam mërzitur, stresuar, mbytur, por këto 3 muaj nuk do të doja që si eksperiencë ta kaloja me dikë tjetër. Jam shumë e lumtur që e kam njohur, por kam arritur në një konkluzion që sido të ketë shkuar marrëdhënia jonë, as unë nuk shikoj një të ardhme mes ne të dyve.

Që nga fillimi ka nisur me zënka, por që po shtyhej, po shtyhej dhe përderisa nuk ka mirëkuptim nga asnjëra palë nuk mund të shkoj më tej. Ai u tërhoq shumë, nuk e bëri nga nervat, ishte një tërheqje që tregonte që nuk dua të kem të bëj me ty. Ne kemi të njëjtin karakter, unë nuk ulem ai nuk ulet dhe nuk bashkëpunojmë as unë, as ai”, tha Jasmina.

LEXO EDHE:  U bë shkak për ndarjen nga Jasmina/ Andi merr vendimin e papritur

Andi u shpreh i lumtur për rrugëtim e tij në emision dhe tha se ishte i lumtur që kishte njohur Jasminën.

“Jam qetësuar shumë, nga familja janë të gjithë më mirë, kam reflektuar dhe tashmë ta shohim. Nuk jam person që pendohem. Jam falenderues që kam qenë pjesë e këtij emisioni dhe që kam njohur njerëz të ndryshëm dhe sidomos Jasminën. Vjen një pikë që keqkuptimet ndodhin dhe ndonjëherë degradojnë disa gjëra, por nuk e di, nuk ka fjalë mjaftueshëm për t’u shprehur. Janë disa gjëra që grumbullohen”, tha Andi nga ana tjetër.

Nëpërmjet fjalëve të tyre ata lanë të nënkuptohet se mund ta vazhdonin lidhjen jashtë emisionit.
“Çfarë nuk sqarojmë dot këtu, ndoshta jashtë mund ta sqarojmë”, tha Andi.

Kështu, kërkesa e tyre u pranua dhe Bora tha se ata mund të njihen bashkë jashtë programit, por me një kusht.
“Jemi gati ta pranojmë këtë gjë, vetëm që ky çift të mos thyhet. Ju të dy largoheni nga programi, por do të keni një detyrim të fundit, që pas një muaji të vini dhe tregoni se çfarë ka ndodhur mes jush”, tha Bora./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Graniti sqaron Semin/ “Të shoh si shoqe“

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Granit Cana është kthyer në një nga perosnazhet më të komentuara të Big Brother Vip.

Situata e tij me Fifin po diksutohet shumë si brenda nga banorët në shtëpinë e Big Brother po ashtu edhe jashtë nga ndjekësit.

Në fakt të shumtë janë ata që mednpojnë se Graniti po bën një lojë për të qëndruar sa më gjatë në Big Brother Vip, duke përdorur Fifin.

Nga ana tjetër veprimet e tij trgeojnë se vërtetë ka një pëlqim për këngëtaren pas surprizës me qirinj e petale lulesh në krevat.

LEXO EDHE:  “Ka shumë dhunë dhe rrugë”/ Ana e Përputhen tregon pak nga jeta e saj: Do qanit nëse…

LEXO EDHE:  Mes puthjesh, përqafimesh dhe trëndafilave të kuq/ Mevlani dhe Antonela më të dashuruar se asnjëherëPërveç kësaj nuk kanë munguar as skenat e xhelozisë nga ana e Fifit, pas një loje ku zbuloi se Graniti kishte zgjedhur Semin si vajzën joshëse.

Mbrëmjen e kaluar në shoë, Graniti u shpreh se Fifi nuk ka asnjë aryse për tu bërë xheloze.

Ai më pas ka sqaruar Semin për deklaratën e tij, duke u shprehur se fakti që mendon se ajo është joshëse nuk do të thotë se e pëlqen.

Në fund shton se e sheh atë vetëm si shoqe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do jetoj gjithë jetën me mallin tënd”/ Lori Hoxha bën dedikimin prekës në ditëlindjen e të atit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Trashëgimtarja e Top Channel dhe blogerja Lori Hoxha, ka përkujtuar babain e saj e të ndierë, Dritan Hoxha, duke bërë një dedikim shumë prekës në rrjetet sociale.

Në ditën e tij të lindjes, Lori prek me fjalët dedikuar të atit ku tregon mallin dhe keqardhjen që askush pas largimit të tij nga jeta, nuk pati ndikimin që kishte babai i saj  tek ajo .Unë do jetoj gjithë jeten me mallin tënd dhe mirënjohjen (por dhe keqardhjen) qe askush ne vitet në vazhdim nuk pati ndikimin tënd tek unë dhe jo vetëm”, shkruan Hoxha.

LEXO EDHE:  Mes puthjesh, përqafimesh dhe trëndafilave të kuq/ Mevlani dhe Antonela më të dashuruar se asnjëherë

LEXO EDHE:  “Ka shumë dhunë dhe rrugë”/ Ana e Përputhen tregon pak nga jeta e saj: Do qanit nëse…

Krahas statusit ajo ka publikuar edhe letrën prekëse, ku i rrëfen gjithçka për çdo pjesëtar të familjes, duke treguar se sa më shumë koha kalon aq më shumë ndjejnë mungesën dhe kanë mall për të./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pse nuk e ‘kap’ Beniadën”/ Donaldi e thotë troç: Nuk më…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald Veshaj është një nga banorët vip të shtëpisë së Big Brother. Në një bisedë me Fifin dhe Grantitin, aktori ka folur për raportin e Arditit me Beniadën.

Fifi e provokon duke e pyetur pse nuk ngacmohet me Beniadën, Donaldi është përgjigjur duke thënë se nuk ka ndjenja për të dhe nuk e pëlqen.

LEXO EDHE:  U bë shkak për ndarjen nga Jasmina/ Andi merr vendimin e papritur

LEXO EDHE:  U bë shkak për ndarjen nga Jasmina/ Andi merr vendimin e papriturNuk e kam qejf, nuk kam ndjenja, nuk e bëj dot”, është shprehur Donaldi. Më pas ai ka ironizuar Arditin dhe Beniadën duke u shprehur:

Beniada mund të jetë e dashuruar me Arditin, mund ta dojë shumë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE