Connect with Us

Katër ditë pas zgjedhjeve e pret gjoba tek makina/ Olta Gixhari i bën kërkesën Erion Veliajt

Showbizz

Katër ditë pas zgjedhjeve e pret gjoba tek makina/ Olta Gixhari i bën kërkesën Erion Veliajt

Publikuar

-

Katër ditë pas zgjedhjeve e pret gjoba tek makina/ Olta Gixhari i bën kërkesën Erion Veliajt

Aktorja Olta Gixhari ka ndarë me ndjekësit e saj gjobën që ka marrë pasi ka parkuar makinën poshtë shtëpisë së saj.

Ajo tregon se prej një muaji parkon aty dhe vetëm ditën e djeshme ka marrë gjobën. Pas kësaj ka publikuar një status dhe videon ku merr gjobën, duke i bërë thirrje kryebashkiakut Erion Veliaj.

Kam një muaj që parkoj këtu dhe sot mora gjobë. Të lutem më jep një zgjidhje se unë nuk mund të kalojë jetën duke u gjobitur poshtë shtëpisë çdo ditë ose duke paguar çdo orë. Ku të parkoj se kam një bebe që më pret në shtëpi?! Vështirësi e madhe të shkosh në shtëpi!”, ka shkruar Olta Gixhari./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT-Me muskuj dhe e bukur/ Kjo është ushtarakja më seksi që keni parë

Publikuar

-

Nga

Claudinha Gadelha është një kampione e arteve arciale, dhe jo vetëm kaq!!! Ajo është gjithashtu pjesë e divizionit të Grave të Kufirit të Kampionatit “Ultimate Fighting”. Që nga 12 Prilli 2021, ajo është numri 8 në renditjen e grave më të forta në kategorinë “UFC”.

Ajo është e famshme edhe në rrjetet sociale. Në faqen zyrtare të Instagramit ku ajo numeron plot 980 mijë ndjekës, poston shpesh herë fragmente nga përditshmëria e saj, regjimin që mban, moimente nga palestra dhe aktivitete të ndryshme.

LEXO EDHE:  Librazhd/ Përplasen dy automjete, në gjendje të rëndë një person

LEXO EDHE:  Foto- ‘Lali Eri ku je fshehur’/Protestuesit i shkojnë në ‘shtëpi’ VeliajtPër më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi, këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut shqiptar ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet vetëm me një këmishë në ngjyrë të hirtë.

Me flokët e shkujdesura dhe me një make-up shumë të kuruar, Fifi duket shumë provokuese në postimin e fundit.

Një ditë çdo gjë do të ketë kuptim”, shkruan Fifi në krah të fotove.

LEXO EDHE:  Librazhd/ Përplasen dy automjete, në gjendje të rëndë një person

LEXO EDHE:  Denoncim/ Veliaj kërcënon avokatin Altin GoxhajFotoja është pëlqyer nga shumë persona të cilët e komplimentojnë fifin për dukjen e saj si edhe i vënë në dukje faktin se është dobësuar shumë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vetëm me të brendshme/ Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vënë “flakën” Instagramit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian janë siguruar që të “thyejnë rrjetin” me fotot e postuara së fundmi.

Dyshja janë fotografuar në një dysheme te shtrira, të veshura vetëm me një palë të brenshme dhe janë siguruar që të mbulojnë më anë të duarve vetëm pjesën e gjoksit.

Menjëherë pas publikimit të fotove miliona pëlqime dhe komente kanë vërshuar në profiling e dy prej vajzave më të komwntuara të showbizit.

LEXO EDHE:  Librazhd/ Përplasen dy automjete, në gjendje të rëndë një person

LEXO EDHE:  Çani “godet” Bashën/ Me të në opozitë, do humbasim edhe zgjedhjet e 2025-ësDhe ata që u panë duke vallëzuar, u mendua se ishin të çmendur, nga ata që nuk mund ta dëgjonin muzikën”, shkruan Kurtney pranë fotove.

Kujtojmë së dyshja ishin bashkë edhe gjatë eventit të ndarjes së cmimeve “MTV VMAs”. Të shoqëruara nga partnerët e tyre ato  ishin gjatë gjithë kohës në qëndër të vëmendjes.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE